Windows 10 İndir

Windows 10’u henüz denemediyseniz ve ücretsiz olarak Windows 10’u denemek istiyorsanız, yazımıza göz atarak indirme linkine ulaşabilirsiniz.

Microsoft, Windows 10’u Resmi Olarak Tanıttı

windows 10 indir

Bildiğiniz gibi, Microsoft, merakla beklenen yeni işletim sistemi sürümü olan Windows 10 ‘u Teknik Önizleme Sürümü olarak kullanıcılarına test amacıyla yayınladı.

Microsoft, Windows 10’un daha da kişiselleştirilebilir olacağını ve bundan sonra da geliştiricilere yardım edeceklerini belirterek yeniliklere açık olacağını belirtti.

Windows 10’da göze çarpan ilk yenilik, Windows 8‘den sonra, başlat menüsü tekrar geri alındı. Cortana daha gelişmiş bir halde Windows 10’a getirildi ve diğer cihazlarla senkronize olacak şekilde geliştirildi.

Microsoft Windows 10’a geçişlerin ücretsiz yapılabileceğini bildirdi.

Ayrıca Microsoft artık, Cortana’nın eğitilebilir olacağını belirtti.

Cortana’nın bundan sonra daha akıllı ve eğitilebilir olacağı, sadece telefondaki sesli yanıt sistemi olmayacağını ve daha donanımlı bir hale getirildiği belirtildi.

Farklı sesleri ayırt edebilecek olan Cortana, cevapları konuşana göre ayarlayarak verecek. Ayrıca Cortana sayesinde kişisel bilgisayarınız üzerinden SMS gönderip arama yapabileceksiniz.

Windows 10’dan birkaç görüntü

Windows 10 İndir 1

Windows 10 indir

Windows 10

Windows 10 teknik sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top