Google Chrome 64-Bit denediniz mi?

Google Chrome 64-Bit’i hala denemediyseniz mutlaka deneyin..

Google Chrome 64-Bit, Hızı ve Güvenliği Tek Bir Tarayıcıda Topluyor.

google-chrome-64-bit

Web tarayıcılar arasında haklı bir popülerliğe sahip olan Google Chrome, 64-bit sürümüyle kullanıcılara daha üstün güvenlik ve performans vaat ediyor. Geliştirilen özellikleri, daha stabil ve verimli hale getirilen çalışma performansı ve hızı ile öne çıkan Chrome 64-bit birkaç aylık bekleyişin ardından nihayet kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Google Chrome’un 64 bitlik bir sürüme sahip olmaması maalesef bilgisayar sahiplerinin bilgisayarlarının performansını internet gezintilerinde yeteri kadar kullanamamalarına neden oluyordu. Özellikle son dönemlerde tüm işletim sistemlerinin 64 bit olmasıyla birlikte bu sorun kendisini daha da öne çıkartıyordu.

Hatırlarsanız birkaç ay önce Google, Chrome’un 64-bit sürümünü kullanıcıların hizmetine sunmuştu. Fakat ne yazık ki bahsi geçen bu sürüm beta versiyonuyla sunulmuştu ve bazı eksiklikleri barındırıyordu. Son olarak sunulan versiyon ise tamamen iyileştirilmiş ve problemsiz bir kullanım sunuyor.

Google’ın konuya ilişkin yaptığı açıklamalar çerçevesinde 64-bit versiyon kullanıcılara daha yüksek performans vaat ediyor. Performans konusu Chrome 64-bit’in tek öne çıkan noktası değil. İnternet kullanıcılarının en önemli kriterlerinden birisi olan güvenlik de Chrome’un güçlü kozları arasında.

Google yetkilileri 64-bit Chrome’da kullanılan VP9 kodek sayesinde yüksek çözünürlüklü YouTube videolarının yüzde 15 daha hızlı yüklenmesini sağlıyor. Buna ek olarak daha stabil bir çalışma düzeni sunuyor olması da tarayıcının bir başka artısı.

Bir internet tarayıcısında görmeyi istediğiniz kriterler arasında hız, stabilite ve güvenlik başı çekiyorsa, Chrome 64-bit’i denemelisiniz.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top