PlayStation 4

Playstation 4, 7 yıllık uzun bir aradan sonra, nihayet elimizde. Uzun bir süre bu ancak Sony mühendisleri hiç boş oturmamış ve konsolun bütün sorunlarını çözmeyi başarmışlar.İlk olarak, konsolun mimarisini güncellemişler.

Playstation 4

Bilindiği üzere, PlayStation 3 kendine özgü bir mimari kullanıyordu ve oyun geliştirmek oldukça zordu. Geliştirilen oyunu PC’lere port etmek ise neredeyse mümkün değildi.

Playstation 4, öncelikle bu sorunu çözmüş. Konsolun mimarisi artık PC’leri daha yakın, dolayısıyla oyunlar daha hızlı geliştiriliyor ve diğer sistemlere daha çabuk aktarılabiliyor.

Mükemmel bir kontrol aleti olan DualShock 3’ü ise daha da gelişip DualShock 4’e dönüşmüş. DualShock 4, görüp görebileceğiniz en iyi kontrol cihazı.

Kablosuz yapısı, geliştirilmiş kaplaması ve Start/Select düğmelerinin yerine geçen tek parçalı sistemi ile elinize mükemmel şekilde oturuyor ve en iyi kullanıcı deneyimini büyük bir başarıyla sunuyor.

Donanım bakımından şu anda piyasadaki en iyi konsol, yine Playstation 4. Bunun nedeni, PlayStation 4’ün kendini oyunlara odaklamış gerçek bir konsol olması. En büyük rakibi olan Xbox One ise bir konsoldan çok multimedya merkezi sayılıyor. Konsolun gücü, inanılmaz grafiklere sahip oyunları 4K çözünürlüklerde dahi takılmadan oynayabilmemizi sağlıyor. Üstelik kısa bir süre içinde mimarisi çözüleceğinden, grafikler daha da etkileyici hale gelecek.

Bu muhteşem konsolu http://www.bilio.com/oyun-konsolu-c3154/sony/ps4-500gb-p144923669/ adresinden inceleyebilir ve en avantajlı fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir