İlk ve tek 4K UHD Android TV

Sektörün önde gelen üreticilerinden biri olan Philips, Smart (akıllı) TV deneyiminde yeni bir çağ başlattı. Android işletim sistemine sahip ilk 4K UHD televizyonu piyasaya sürdü.

Tasarım teknoloji ve üstün görüntüyü beraber sunan Philips 4K UHD Android TV, aldığı ödüllerle de piyasaya iddaalı girmeyi başardı.

Gücünü Android işletim sistemi’nden alan Philips 4K UHD TV, sahip olduğu süper ince yapısı ile de ayrıca iddaalı durumda.

philips android tv

Televizyonunuzun ışık halesi içinde görünmesini sağlayan dört taraflı Ambilight teknolojisi, daha önce hiç görmediğiniz bir çözünürlük sağlayan 4K Ultra HD görüntü çözünürlüğü, etkileyici görüntü kalitesi sunan Perfect Pixel Ultra HD teknolojisi, parmaklarınızın ucuna dünyayı getiren Google Play Store uygulama marketi özelliği, birden fazla programı izlemenizi ve kaydetmenizi sağlayan Çift Tuner sistemi, Philips akıllı etkileşim özelliği ve mükemmel ses deneyimi sağlayacağına inanılan ‘kablosuz’ subwoofer özelliği mevcut.

65″ (164 cm) ekrana sahip yeni Philips 4K Ultra HD LED TV, altı çekirdekli bir işlemciye sahip, Çift Tuner DVB-T/T2/C/S/S2 özelliklerine sahip 65PUS9109 Televizyon ile artık yepyeni bir TV deneyimi yaşamanız için sizi bekliyor.

Sektörde İlk olması dolayısıyla ödülleri alması gayet doğal. Ve gerçekten özellikleri bakımından ve Android işletim sistemini kullanması dolayısıyla, televizyon kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor.

Televizyonu yakından incelemek isteyen ve fiyatını görmek isteyenler varsa Vatan Bilgisayar ‘dan inceleyebilirler.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top