Tablet Modelleri

admin - 28 Mayıs 2015 - 2 dk okunma süresi
ABONE OL:  

Tablet deyince aslında sadece iki işletim sistemi seçeneğiniz var; bunlar iOS ve Android. Bunların arasında da, Android tablet modelleri fiyatları en düşük tabletleri içeriyor. Apple marka tablet modelleri, ne yazık ki son derece yüksek fiyatlardan satışa sunuluyor.

tablet modelleri

 

Aslında bunun nedeni kullanıcıya hiçbir zorluk yaşatmamaları, zira hangi Apple tablet modelini seçerseniz seçin, aynı hızı ve performansı elde ediyorsunuz.

Zira Apple marka tabletler standart ve sabit bir donanım üzerinde çalışıyor. Android tabletler ise her türlü donanımda çalışıyor ve bu nedenle geniş bir fiyat yelpazesine sahip. Kullanılan donanımın kalitesine göre, fiyatları değişiyor. Yani, 80 TL’lik tablet bulmak mümkün olduğu gibi, 500 TL’lik Android tablet bulmak da mümkün oluyor.

Bu olumlu bir durum elbette ancak tercih yaparken bazen kafa karışıklığına neden olabiliyor. Zira performanslı bir Andoid tablet almak için güçlü bir donanım tercih etmeniz gerekiyor. Yani sadece görünüme bakarak bir Android tablet alırsanız, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Düşük fiyatlı tabletlerde, standart bir LCD ekran ve TFT teknolojisi kullanılıyor. Bunlar fiyatı ciddi oranda düşürüyor ancak görüntü kaliteleri pek iyi olmuyor.

Kaliteli görüntüler için yüksek çözünürlük değerlerine ve IPS, SuperBLACK gibi teknolojilere ihtiyaç var, ancak bunlar da Android tabletin fiyatını ciddi seviyelerde artırıyor. Her bütçeye ve ihtiyaca hitap eden uygun fiyatlı tablet modelleri için, http://www.bilio.com/tablet-pc-c4793/ adresini ziyaret etmeniz yeterli.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir