Sony Xperia: Telefon Mu Fotoğraf Makinesi Mi?

Sony Xperia serisi, bu sorunun sorulmasını gerçekten de hak ediyor. Zira tüm Xperia serisinde, inanılmaz kalitede ve özelliklerde kameralar kullanılıyor. Sony Xperia, öncelikle bu yönü ile fark yaratıyor: Sektördeki en kaliteli fotoğraf ve videoları çekebiliyor. Hatta bu öylesine bariz bir fark ki, bundan 4-5 sene önce piyasaya çıkmış Sony Xperia modelleri dahi 2015 yılında piyasaya çıkan telefonlardan daha kaliteli fotoğraflar çekiyor. Bu nedenle bir Sony Xperia sahibi olduğunuzda, aynı zamanda çok kaliteli bir fotoğraf makinesi de satın almış oluyorsunuz. Sony, Xperia serisinde değişik bazı değerleri ön plana çıkartıyor, bunlar da üstün fotoğraf kalitesi, uzun pil ömrü ve tasarım şıklığı oluyor. Hepsini de gayet iyi başarıyor.

Sony Xperia: Telefon Mu Fotoğraf Makinesi Mi? 1

 

Sony Xperia serisi, batarya ömrünü uzatmak için STAMINA adını verdiği özel bir teknoloji kullanıyor. Bu teknoloji, arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatıyor ve belli bir eşik aşıldığında ise telefonun ayarlarını değiştirerek pil ömrünü en az 3-4 saat uzatabiliyor. Yani Sony Xperia, her zaman için rakiplerinden daha uzun bir pil ömrü sunuyor.

Bunun yanı sıra, telefonların kasalarında kullanılan özel cam kaplama, sadece Sony Xperia’ya özgü ve son derece şık duruyor. Sony Xperia, şık, estetik, dayanıklı ve kaliteli cep telefonları üretiyor. Bu başarılı seriye ait tüm telefon modellerini http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/sony/ adresinden edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir