Sebil

admin - 28 Nisan 2015 - 2 dk okunma süresi
ABONE OL:  

Damacana suları tercih etmek, sağlık açısından daha avantajlı. Musluk suları yoğun miktarda klor içerdiğinden, rahatlıkla içilemiyor.

Sebil
Sebil

Damacana sular ise memba kaynaklı olduklarından, hem rahat içime sahipler hem de sağlığa faydalılar. Ancak, bu avantajlarını klasik pompa sistemleri nedeniyle kaybediyorlar.

Sebil Uzun süre damacana ve su içerisinde duran plastik pompalar, küflenmemeleri için özel kimyasal maddelerle üretiliyor.

Uzun sürede de, ne kadar kaliteli olursa olsunlar çözünüp suyun içine karışıyor ve sağlığı tehdit etmeye başlıyorlar. Hatta, musluk suyundan bile daha zararlı olmaya başlıyorlar.

Bu sorunu çözmenin en kolay yolu, sebil kullanmak. Gerçekten de, sebil kullanımı hem pratik hem de sağlıklı su içimine olanak veriyor.

Damacanayı üzerine yerleştirdiğiniz sebil, suyun içinde çözünecek zararlı parçalar içermiyor. Ayrıca belirttiğimiz gibi pratik: Eğilip bükülmeden kolaylıkla kendinize su alabiliyorsunuz.

Temizliğe de katkısı oluyor, şimdiye dek kaç zemini “fazla pompalama” Sebil ile suyunuz sağlıklı, işiniz de son derece kolay oluyor. Buzdolabınız olmasa dahi soğuk su içebiliyor, kettle kullanmasanız dahi sıcak su elde edebiliyorsunuz.

Yaşam kalitenizi büyük ölçüde artıran sebil modelleri hem evde ve hem de işyerinde kullanılmaya son derece uygunlar. Plastik/kağıt bardak tercih ederseniz, bulaşık derdiyle de uğraşmazsınız.

Sebil modellerini http://www.bilio.com/su-sebili-c5686/ adresinden inceleyebilir ve hemen bir tane satın alabilirsiniz.

Sağlığınızı plastik pompalarla risk altına atmayın!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir