Samsung Galaxy S8 Sorunları

Samsung Galaxy S8 Sorunları 1

Samsung Galaxy S8 sorunları ve çözümleri

Samsung Galaxy S8 Sorunları 2

 

Samsung Galaxy S8 ve S8 +, 7 numaralı yıldızın felaketinden sonra Koreli üretici için zafer kazanması anlamına geliyordu. Bu Samsung amiral gemileri iyi telefonlar olabilir, ancak problemsiz değiller. Bu cihazlarda bulduğumuz tüm sorunları ve potansiyel çözümlerini tamamladık.

Samsung Galaxy S8 ses kesildi sorunu çöüzümü

Kullanıcılar Samsung’un Toplum Forumu’nun son zamanlarda onların ses sorunlar yaşıyorsanız dair haberler Galaxy S8 ve Galaxy S8 + cihazlar. S8 veya S8 + sesleri / sesleri müzik çalarken, YouTube videolarını oynatırken veya oyun oynarken rastgele kapanır.
Anladığımız kadarıyla, bu sorun sadece hoparlörlerden gelen sesi değil, kulaklıktan gelen sesi etkiliyor gibi görünüyor. Kullanıcılar, ses sorunlarının gevşek kablolamadan kaynaklandığını düşünüyor. Bu, hoparlörlerin hemen üzerinde biraz basınç uygularsanız sesin tekrar devreye girmesiyle desteklenen bir teori.

Görünüşe göre eğer S8‘i şiddetli bir şekilde salladığınızda (yapma!), Aynı problemi de tekrar üretir. Bu doğruysa, o zaman kesinlikle bir donanım sorununa işaret eder – yani basit bir yazılım güncellemesi Galaxy S8’deki ses sorununu düzeltmez.

Galaxy S8 ses sorunlarını çözmek için bir çözüm var mı?
Samsung, bazı kullanıcılara uygulamalara veya sorunlara neden olan bir yazılım olabileceğini ve cihazları 1-2 saat güvenli modda bırakıp ses kullanımını izlemelerini önerdi . Bu görünüşe rağmen sorunu düzeltmedi.
Başka bir kullanıcı, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in sesin kesilmesiyle benzer sorunlara sahip olduğunu ve aşağıdaki çözümü önerdiğini belirtti:

Henüz yapmadıysanız Galaxy S8’inizde geliştirici seçeneklerini etkinleştirin. Geliştirici Seçenekleri aşağı kaydırarak Medya ve geçiş yönlendirme önle USB ses üzerinde. Bu görünüşte Galaxy S7’deki ses sorununu çözmüş ve S8 ve S8 + için de çalışabileceğini kanıtlayabilir.

Galaxy S8’de USB ses yönlendirmesini önleme.
Güvenli bir menüde Galaxy S8 ve S8 + hoparlörlerini test etmek isterseniz, telefonunuzun çeviricisine gidin ve * # 0 * # yazın.

Diğer sorunlar İçin : Samsung Galaxy S8 Sorunları ve Çözümleri

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top