Rakipsiz Fiyat/Performans Oranı

admin - 26 Ağustos 2015 - 2 dk okunma süresi
ABONE OL:  

Samsung Galaxy S serisi sadece pahalı modellerden oluşmuyor, bu seride fiyat/performans oranı yüksek modeller bulabilmek de mümkün. Nitekim serinin bu açıdan en başarılı üyesi, Galaxy S4 oluyor. Zira son derece düşük fiyatına rağmen halen yeni teknolojiler kullanıyor ve muhteşem bir performans sunuyor. Galaxy S4, gerçekten başarılı bir cihaz zira bir önceki model olan Galaxy S3’ün üzerine çok şey koyuyor.

Cihazda çok sayıda sensör bulunuyor: Nabız, parmak izi, adım, mesafe…

Neredeyse her şeyi bir sensör ile ölçüyor. Ekran boyutu 5 inç olan telefon, panelinde Super AMOLED teknolojisi kullanıyor. Dış tasarımı ise aynı ve ne yazık ki kasasında halen plastik kullanıyor. Telefon, Android 4.2.2 yüklü halde gelmesine rağmen, açar açmaz en son Android sürümüne güncellenebiliyor.

Donanımı oldukça güçlü: Dört çekirdekli 1.6 GHz Cortex-A15 & üç çekirdekli 1.2 GHz Cortex-A7 işlemci, PowerVR SGX 544MP3 grafik işlemcisi, Exynos 5410 çipseti ve 2 GB RAM içeriyor. Bunlar oldukça etkileyici donanımlar ve gayet tatmin edici bir performans sunuyorlar. Telefonun arka tarafında 13 MP, ön tarafında ise 2 MP kamera mevcut. Resim ve video kalitesi oldukça tatmin edici.

Dahili 16 GB hafıza ile gelse de, bu miktar SD kartlar ile artırılabiliyor. Batarya kapasitesi 2.600 mAh olan Galaxy S4, rahatlıkla 1.5 günü çıkartıyor. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung/galaxy-s4-16gb-p132500353/ adresinden, hemen bir tane S4 sipariş etmeniz mümkün.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir