Philips Lumea

admin - 27 Ağustos 2015 - 2 dk okunma süresi
ABONE OL:  

Kadınların en büyük kozmetik problemlerinden biri de, tüylerdir. Yüz, bacak ve kol bölgesinde çıkan tüyler, kısa süre içinde alınmazlarsa ciddi bir probleme dönüşür ve estetik açıdan çirkin görüntülere neden olur. Ancak geleneksel tüy mücadele yöntemleri, ne yazık ki etkin ve uzun süreli değildir.

Örneğin ağda, hem acı verir hem de düzenli olarak tekrarlanması gerekir. Tüy döküvü kremler de ancak kısa süreliğine etkili olur. Jilet ise kadınların kullanabileceği bir ürün değildir zira tüylerin daha da gürleşmiş olarak çıkmalarına neden olur. Kısacası, tüy mücadelesindeki geleneksel yöntemler etkin, uzun ömürlü ve pratik değildir.

Tüy mücadelesindeki en popüler metotlardan biri de, epilasyondur. Konsantre olmuş ışık dalgaları il tüy kökleri yakılır ve bir daha çıkmaları engellenir. Diğer yöntemlere göre acısız, zahmetsiz ve son derece etkilidir. Haftalık olarak yapılması gerekmez, tek bir seans dahi size aylar boyunca yetebilir.

İşte Philips Lumea bu teknolojiyi evlerinize sokan bir cihazdır. Profesyonel kalitede epilasyon yapabilen bu cihaz, epilasyon salonlarını evinize sokmaktadır. Kıl yapınıza göre değişen ayar sistemiyle, periyodik olarak kullanarak tüy sorununuzdan acısız ve zahmetsiz şekilde kurtulabilirsiniz.

Şarjlı pili, 5 kademeli ışık enerjisi, ekstra entegre ışık filtresi, genişliğe göre değiştirilebilen aparatları ve renk seçenekleri ile, Philips Lumea profesyonel bir epilasyon cihazından farksızdır. Ayrıntılı bilgi almak için http://www.bilio.com/epilator-c3185/philips/lumea-precision-ipl-sc2006-11-p203996755/ sayfasını inceleyebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir