Nerf Dünyasının Yeni Yıldızı Nerf Rebelle

Heyecan verici Nerf Atışmalarına yeni bir isim geldi. Artık kızlar da Nerf kapışmalarında yerini alıyor.

Havalı bir görünüm ile yay kullanma becerilerini geliştiren kızlar yaya alabildikleri dartlarla isabeti tam 12 den yapacaklar. İşte Çılgın Nerf tutkunlarının heyecan verici savaşı. Yaz günlerinin en sevilen eğlencesi olan Nerf savaşları Nerf Rebelle ile daha da heyecanlı olacak.

Kızların da kendilerine özgü tarzları ile kapışmaya katılacakları bu eğlencede artık kazananların isimleri belli. Erkekler yerini alsın ve kimin kazanan olduğunu görsün. Tüm Nerf tabancalarına tek başına kafa tutacak Rebelle ile tanışın.

Havalı Tasarımı İle Çok Çekici

Nerf Rebelle havalı tasarımı, renkleri ve fırlatma özellikleri ile kızların gözlerini kamaştırıyor. Tam bir savaşçı görünümü kazanan kızlar oyunlarına renk katan bu Nerf heyecanından vazgeçemeyecekler.

Artık evden dışarı çıkma vakti geldi. Toplayın arkadaşlarınızı ve hemen heyecan verici maceralarda yerinizi alın. Etrafınızdaki rakiplerinize kendinizi fark ettirmeden yaklaşın, hedefinizi alın ve atışınızı yapın. Şaşırtıcı hamlelerle giderek çok daha profesyonel yay atıcısı olacağınıza emin olabilirsiniz.

Şimdiden Sitemizde Yerini Aldı

Nerf Rebelle Heartbreaker Bow, dartlarla oynanan bir oyuncaktır. Yay ile birlikte toplam 5 adet dart kutuya dahildir. Yaylar dart’ın üzerinde taşınabilen niteliktedir. 8 yaş üstü çocuklar için uygundur.

Ürünün ayrıntılarını http://www.oyuncakdunyasi.com/Nerf-Rebelle-Heartbreaker-Bow_30258.html#0 adresinden görebilir ve fırsat fiyatlarını yakalayabilirsiniz.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top