İstenmeyen Tüylerden Kurtulmanın Garantili Yolu

Ekleyen:

Kadınlar için tüy temizliği zorlu ve sıkıntılı bir iştir. Bacak, kol ve yüz bölgelerindeki tüylerin hemen alınması gerekir, aksi takdirde çirkin bir görüntü oluşturur. Ancak kıl ve tüy temizliği için etkili ve kesin bir çözüm ne yazık ki bulunmamaktadır. Ağda ve tüy dökücü krem gibi ürünler uzun vadede işe yaramazlar.

Ayrıca uygulanma safhaları da son derece acı vericidir. Bayanların jilet kullanması da mümkün değildir zira jilet, tüylerin daha da gürleşmelerine neden olur.

Epilasyon, en etkili tüy mücadele yöntemlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu yöntemde, tüy kökleri konsantre olmuş ışık dalgaları, yani laser ile yakılır ve uzunca bir süre çıkmaları da engellenir. Acısız, zahmetsiz ve son derece etkili bir yöntemdir. Güzellik salonunda uygulanmış tek bir seans dahi sizi aylar boyunca kıl derdinden kurtarabilir. İşte epilasyon aleti modelleri, güzellik salonlarındaki epilasyon sistemini evlerinize de sokan bir cihazdır.

Profesyonel kalitede epilasyon yapabilen bu cihazlar, hızlı ve etkin tüy temizliği sağlar. Kıl yapınıza göre değişen ayar sistemleri sayesinde, tüy sorununuzdan acısız ve zahmetsiz şekilde kurtulmanız mümkündür. Şarjlı pili, 5 kademeli ışık enerjisi, ekstra entegre ışık filtresi, genişliğe göre değiştirilebilen aparatları ve renk seçenekleri ile, epilasyon aletleri size rahat, hızlı ve etkin bir tüy temizliği sağlar.

Ayrıntılı bilgi almak için http://www.bilio.com/epilator-c3185/philips/lumea-precision-ipl-sc2006-11-p203996755/ sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

six + 9 =

Okunası Yazılar