Günün Anlam ve Önemine Uygun

Ekleyen:

Hayatımızın içinde bazı simgeler yer alır, o simgeler günün anlam ve önemine uygun bir şekildedir, aradan yıllar bile geçse o gün, hep o simgeyle anılır. Nikâh şekeri, adı üstünde nikâhtan arda kalan bir simgedir. O şeker asla yenmez, amaç da yemek değildir zaten. O günün anısına güzide bir yere konur ve orada bir ömür saklanır.

Geçmişe doğru yolculuk yaptığımızda nice nikâh şekerleri gelir önümüze. Bu zamanlara baktığımızda ise, devrin değiştiğini hemen anlarız. Daha farklı modeller var artık günümüzde, her şeyin değiştiği gibi, nikâh şekerlerinin de değiştiğini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Anın Simgesi

Sade tarza sahip olan simgelerin seven ve özellikle onu isteyen bir kitle olsa da, nikâh şekerinde sıra dışı bir tarzın bu dönemde hâkim olduğunu söyleyebiliriz. Olmazsa olmaz bademler yine yerini alıyor ancak girmiş olduğu kap, diğerlerine göre biraz daha farklı. Nikâh şekeri, simgedir anın ölümsüzlüğünü ve o günün daima mutlulukla yâd edilmesini sağlar.

Gelin Damat Figürü Nikah Şekeri6

Sıra dışı nikâh şekerleri talepleriniz için http://www.dugunmevsimi.com/nikah-sekeri-ve- hediyelik adlı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde yer alan modelleri incelediğinizde, devrin değiştiğini ve sadeliğin geçmiş baharlarda kaldığını göreceksiniz.

Zamanın değiştiğini hepimiz biliyoruz, o halde zamana göre ayak uyduralım ve yeniliklerle dolu bir dünyaya merhaba diyelim. Vakit kaybetmeden internet sitesini ziyaret edin, farkınızı ve yeni tarzınızı ortaya koyun.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Okunası Yazılar