Discovery 2 Mini ile hayatınıza farklı renkler katın

Sosyal medya uygulamalarına göre menülerinizi kişiselleştirebileceğiniz bir akıllı cihaz olan Discovery 2 eğlenceli bir kullanım tarzı sunmaktadır. Ekranı 4,5 inç büyüklüğünde olmakta ve avuç içine sığan tasarımı ile tuş takımını çok daha pratik kullanım imkânı olmaktadır. Ayrıca 480*854 piksel çözünürlüğü ile oldukça net bir ekran deneyimi sunacaktır. 8 mp flaşlı kamerası ile unutulmaz kareler yakalayabilirken sedef beyazı ve siyah renk seçimleri ile de farklı alternatifler sunan bir cihaz olmaktadır.

general-mobile-discovery mini 2

8 GB dahili hafızası, çift sim kart desteği ile oldukça fonksiyonel bir cihaz olan Discovery 2, oldukça fonksiyonel bir cihaz olmaktadır. Genel olarak bakıldığında optimize bir yapısı bulunmakta ve bekleme süresi bakımından oldukça uzun zaman dilimlerine sahip olmaktadır. Her ışıkta mükemmel fotoğraflar çekebilen bu cihaz orta düzey kullanıcılar için oldukça ekonomik özelliklerde bir ürün olmaktadır. Micro Sd kart desteği de verilmektedir. Android Os v4.4.2 kitkat işletim sisteminin yanında Class 10 GPRS özelliği de bulunmaktadır.

1.3 GHZ Quad Core CPU işlemcisi ile ekonomik özelliklerle sağlam kasalı bir akıllı cihaz tercih etmek isteyen bireyler için çok ideal bir seçim olacaktır. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/general-mobile-discovery/2-mini-p204126381/ bu adreste aradığınız fiyat özelliklerinde ürün seçimleri yapabilir. Mağazaların sundukları fiyatları, ödeme koşullarını incelemek için bu adrese gidebilir ve yorumları inceleyerek çok daha güvenli alışverişler yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir