CASIO Kol Saatleri

Ekleyen:

Ülkemiz genelinde son dönemlerde satış patlaması gerçekleşen bir ürün kategorisi de kol saatleridir. Uzmanlar tarafından 2012 yılında 1 milyar dolar oranında ithalat yapıldığı söylenen kol saati alanında, dünyanın en kuvvetli markaları arasında yaşanan kıyasıya rekabet sürmektedir. Casio saatler de bu alanda yer alanlardan biridir. Ülkemizde geçtiğimiz sene 10 milyon oranını aşan kol saati satışının olduğu ve bu satışlardan 1 milyon oranının da markalı ürünler olduğu belirtilmektedir.

casio

Çin ülkesi ve diğer Uzak Doğu ülkelerinden elde edilen kayıt dışı ya da taklit saatler konusunda net bir veri olmaması da pazarın gerçek kapasitesinin çok daha fazla olduğunun düşünülmesine neden olmaktadır. Bu konuda taklit saatler ve Casio saatlerin kesinlikle birbirlerinden ayrılması gerekir. Kuşkusuz bir şekilde söylenecek tek şey, kol saatleri sektörünün 2013 yılında etkileyici bir yükseliş yaşayacağına her insanın kesin bir gözle bakmasıdır.

Casio markası, dijital ve analog modelleriyle ülkemiz piyasasının en çok ilgi gören markası olarak yer almaktadır. Ayrıca Casio saatlerin yanı sıra Swatch, Nike, Emporio Armani, Diesel, Adidas, TommyHilfiger, Citizen ve Seiko gibi önemli markalar da dikkat çekmektedir. www.bilio.com/kol-saati-c65/casio/ web adresine giriş yaparak tüm Casio marka saatleri inceleyebilir ve abartılı fiyatlar yerine cazip fiyatlar ödeyerek kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik çeşitli modelleri inceleyerek aralarında fiyat karşılaştırması da yapabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Okunası Yazılar