Bumerang Görsel Reklamlar Hizmeti Devrede

admin - 12 Mayıs 2014 - 2 dk okunma süresi
ABONE OL:  

Bumerang tarafından website sahiplerine yeni bir gelir kapısı daha açıldı. Hürriyet Bumerang güvencesi ile gösterim bazlı reklam servisini açıldı.

Bumerang Görsel Reklamlar ile Kazanç Elde Edin

Pop-up, Yazı İçi veya Widget başlıklı 3 alternatif reklam modelini, sahip olduğunuz blogunuza entegre ederek reklam gösterimlerinden kazanç elde etmeye başlayacaksınız.

Bumerang Görsel Reklamlar Hizmeti Devrede 1
Bumerang

Çok kısa bir zaman önce açılan bumerang görsel reklamlar, bumerang kullanıcılarının faydalanacağı servis tam olarak aktif edildi. Ve artık görsel reklamlar ile tıklama ve gösterim başına gelir edilmeye başlanabilecek.

Şu anda sistemde çok az reklam olduğu için çoğu zaman reklam gösterilemiyor fakat kısa süre içerisinde reklam sayısının artacağı belirtiliyor. Ayrıca, Bumerang bu modele yeni geçtiği için özellikle komisyon oranları düşük tutulmuştur. En yakın zamanda komisyon oranları arttırılacaktır.

Ortalama rakamlar şimdilik makul oranlarda görünüyor. 1000 adet reklam gösterimi’nin 5 TL olacağı söyleniyor.(duyum)

Ödeme alt limiti var mıdır?

Evet. Bumerang görsel reklamlarından kazancınız her ayın son günü hesaplanacak ve bakiyenize bir sonraki ayın ilk günü yansıtılacaktır.  Bumerang’dan kazandığınız ücretin hesabınıza yatırılması için ise 50 Tl’lik min. bakiyeyi tamamlamanız gerekmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir