Ayna Ayna Söyle Bana

Ekleyen:

Bazı markaların adı kendisiyle ilgili genel bir fikri oluşturabilir. English home böyle bir marka. Ev döşemesi ile ilgili İngiliz tarzı ürünleri çağrıştıran firma son yıllarda bunun da ötesine geçerek klasik İngiliz çizgilerine country detaylar ekledi ve tüm ev tekstili ve ev dekorasyonu alanında gerçek bir marka güveni yarattı. Doğal müşterisi olan hanımların gerçek beğenisini toplayan English home, e-ticaret alanında da yıllardır faaliyet gösteriyor. Böylece mutfaklarınızda, banyolarınızda ihtiyacınız olan bütün tekstil ürünlerini ve evinizi sadece ev olmaktan çıkartıp bir yuva haline dönüştürecek bütün dekorasyon malzemesini rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

hediye

Güzel Bir Hediye Olabilir

Şimdi firmanın http://www.englishhome.com.tr/dekoratif-ayna adresinde bulabileceğiniz şık aynalar yaklaşan yılbaşı öncesi arkadaşlarınız için de çok uygun bir hediye olabilir. Bilindiği gibi dekoratif aynalar bütün banyolarda, belki salonlarda ama muhakkak hanımların tuvalet masalarında gerekli eşyalardandır. English home şimdi size ev dekorasyonu malzemeleri koleksiyonu içinde yer alan ferforje tuvalet aynalarını, dört köşe el aynalarını, isterseniz kenarları süslenmiş küçük duvar aynalarını, pembe beyaz renklerde tasarlamış olarak, çok uygun fiyat aralıkları ile beğeninize sunuyor.

Alışveriş Kolaylıkları

Sitede bulabileceğiniz bütün ürün çeşitleri ve dekoratif aynalar bildiğiniz English home kalitesine sahipler. Bu ürün çeşitlerine çeşitli alışveriş kolaylıkları eşlik ediyor. 100 lira ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo, 1 aylık iade süresi, 7 gün içinde ücret iade garantisi, hediye paketi yapabilme ve güvenli alışveriş imkanlarıyla siteden alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı kayıtlarınız firmanın ara yüzü üzerinden direk bankalara aktarılıyor, kayıtlarda kalmıyor. English Home’un tümüyle ev tekstili alanında oluşturduğu koleksiyonunda çok sevimli yer tutan dekoratif aynalar ile kendinizi biraz şımartabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × one =

Okunası Yazılar