Arçelik Klima Modelleri

Klimalar, bunaltıcı havalarla baş etmenin bilinen en verimli yoludur. Vantilatör ve fanlar gibi geleneksel soğutma yöntemlerine göre çok üstün olan klimalar, gerçek serinlik sağlayabilen cihazlardır. Klimaları uzun süre ilk günkü performansları ile kullanabilmek için, klima iç aksam kalitesi ve markasına dikkat etmek gerekir.

Klima iç aksam kalitesi, cihazın ömrünü, verimliliğini ve enerji tüketimini belirler. Kaliteli bir iç aksama sahip klima, yıllar boyu performans kaybı yaşamadan çalışabilir. Marka da bu değerleri etkiler ancak markadan bahsetmemizin asıl nedeni servis ve yedek parça güvencesidir.

Yaygın servis ve yedek parça güvencesi için yerli marka klimaları tercih etmek gerekir. Yabancı markaların yedek parçaları yurtdışından gelir ve çeşitli nedenlerle gecikebilir. Yerli markalar ise yedek parçalarını yurt içinde ürettiklerinden böyle bir sıkıntı yaşatmazlar.

Yerli marka klima dendiğinde akla ilk gelen marka, Arçelik klima olmaktadır. 1955 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk çamaşır makinesi ile ilk buzdolabını üreten Arçelik, klima konusunda da son derece deneyimli ve tecrübeli bir firmadır.

Arçelik klima modelleri son derece kaliteli ve sağlam üretilir. A+++ sınıfı modeller, çok az enerji tüketiyor ve elektrik faturanızı kabartmaz. Arçelik klima, servis ve bayi ağı yaygınlığı bakımından ise rakipsiz bir markadır. Kurulum ve onarım işlemleri, günler değil saatler içerisinde gerçekleştirilir. Arçelik klima modellerini incelemek ve satın almak

için http://www.bilio.com/klima-c3172/arcelik/ adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir