Apple IPhone 6 ile farkınız olsun

admin - 20 Kasım 2015 - 2 dk okunma süresi
ABONE OL:  

Yepyeni özellikleri ve tasarımı ile aylardır adından söz ettiren İphone 6 ve 6S plus modelleri meraklıları ile buluştu. İlk bakışta incelen ekran oldukça mükemmel görünmekte ve 4,7 inç ekranı ile farklı bir ekran deneyimi sunacağı düşünülmektedir. İşlemci olarak A8 çip kullanılan bu yeni modelde güç farklı ilk kullanımlardan itibaren fark edilmektedir.

iphone 6

İos 8 işletim sistemi ile sunulan İphone 6 modelinin çok pratik kullanımının olduğu da söylenebilir. 8 mp kamerası 1080 p video çözünürlüğü ile saniyede 30, 60 kare hızlarında video yakalayabilme özelliklerine sahip olmaktadır. Hatta yavaşlatılmış çekimlerde bu saniye hızının 240 kareye çıkabilmesi oldukça mükemmel özellikleri arasında yer alıyor. Face time özelliği ve daha fazla ışık olan ön kamerası ile de Selfieciler için özel anlar yakalama imkânları doğuyor. Gelende alüminyum kasa kullanan Apple bu modelinde de aynı şekilde tasarıma yer vermekte ve pil süresi bakımından incelendiğinden en yüksek şarj süresi bulunan  modeller arasında yer almaktadır.

2 çekirdekli işlemci yapısı 1,4 ghz hızı 1 GB ram ve 16 GB dâhili belleği ile piyasalara oldukça iddialı bir şekilde giren bu modeller Edge ve Gprs bağlantısı da sunmaktadır. Tüm Apple ürünlerini http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/6-16gb-p203987707/ bu adres üzerinden bulabilir ve mağazalar arasında kıyaslamalar yaparak en düşük fiyat veren firmalar arasından kendiniz için en avantajlı seçimler yapabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir