Ruhunuz İçin İyi Olacak 7 Yer

admin - 9 Mayıs 2019 - 2 dk okunma süresi
ABONE OL:  

Bugünün toplumları olarak, hem bedenen hem de ruhen çok fazla yorulmaktayız. Durum böyle olunca da, insanlık olarak biraz kafa dinlemeye ve huzur bulmaya ihtiyacımız oluyor. Ruhunuz İçin İyi Olacak 7 Yer

Ve gezegenimizde hala insana huzuru sonuna kadar sağlayabilecek, cennet olarak tabir edilecek müthiş noktalar mevcut. İşte onlardan bazıları;

Wulong County, Chongqing – Çin

Şu mükemmeliği görebiliyor musunuz? İnsanın burada huzur bulmaması için hiç bir neden yok. Harika bir doğa ve sonuna kadar huzur..

Faroe Adaları

Dağları ve okyanus manzarasını seviyorsanız, Faroe Adaları ihtiyaç duyduğunuz zihinsel dinlenmeleri için en iyi yerdir. Faroe Adaları, bir adadan bekleyeceğiniz gibi tamamen su ile çevrilidir ve yalnızca çok sınırlı yaşam alanlarına sahiptir.

Meteora – Yunanistan

Kayalar ve ormanlardan oluşan muhteşem bir dağ manzarası. Meteora, Yunanistan’da. Dünya’nın en yüksek tepelerinden birisi. Adeta, havada asılı bir şehir.

Meteora, UNESCO dünya mirası listesinde yer alıyor. Ayrıca ek bir bilgi daha.. Günümüzde, dünyayı kasıp kavuran Game of Thrones’un bazı bölümleri için burası tercih edilmiş.

Laponya – Finlandiya

Laponya, saflık ve mükemmellik.

Oldukça ünlü Laponya bölgesi, Finlandiya’nın en kuzey noktasında, Kuzey Kutup Çizgisinin hemen yanında bulunmakta. Kış aylarında mutlaka görülmesi gereken Laponya’da hüküm süren iklim tipi de Kutup iklimidir.

Bu bölgede görselde de görebileceğiniz gibi kalın giyinmelisiniz. Zira üşüyebilirsiniz hatta donabilirsiniz!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir