WordPress Google Adsense Eklentisi

Wordpress

Google adsense reklamlarını kullanarak siteniz üzerinden gelir elde ediyorsanız bu eklenti size uygun olacaktır. Quick Adsense eklentisi ile Google Adsense reklamlarını sitenize kolayca ekleyebilirsiniz.

Worpdress Google Adsense, Quick Adsense eklentisi ile Google Adsense reklamlarınızı kolayca WordPress blogunuza ekleyebilirsiniz.

Bu konuda birçok kişi WordPress’in widget özelliğini kullanarak Google Adsense reklamlarını sitelerine ekliyor. Ama birden fazla yere eklemek istediklerinde defalarca extra işlem yapmak zorunda kalıyorsunuz. Quick adsense eklentisi ile bu işlemler kolaylaşıyor.

Quick Adsense eklentisini kullanmaya başlamak için, WordPress yönetim panelinizden ‘Ayarlar’ bölümünden 10 ayrı Google Adsense reklam kodu ekleyebilirsiniz.

Quick Adsense eklentisi ayarlarından ise, ‘Position’ bölümünden reklamlarınızın sitenizde otomatik olarak gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Reklamlarınızı sitenizde sizin belirleyeceğiniz yerlere eklemek isterseniz de metin editöründe HTML seçtiğinizde Ads1, Ads2 tıkladığınızda reklam kodunuz eklenir.

Quick Adsense eklentisini sitenize eklemek için ‘eklentiler’ bölümünden eklentiyi arayarak sisteminize dahil edebilirsiniz.

Quick Adsense eklentisi ayarlar bölümünün ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir.

Yukarı yer alan Quick Adsense eklentisi ayarlar ekranı görüntülerinden de göründüğü gibi, eklenti ayarları çok detaylı ama kullanılması da o kadar kolay.

Eklentiyi incelemek ve indirmek için buradaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top