Üç Seçkin WordPress SEO Eklentisi

Ekleyen:

Tüm dünyada WordPress kullanımı artıyor. WordPress kullanıcılarının ise en çok aradığı konuların başında geliyor SEO. WordPress için 3 seçkin SEO eklentisini sizler için paylaştım..

1. WordPress SEO by Yoast

WordPress SEO by Yoast

WordPress için geliştirilmiş en iyi seo eklentisi diyebiliriz WordPress SEO by Yoast için. Türkçe desteği ile de zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Kolay kullanım ve bir çok seçenek sunan uygulamayı kurmanızı tavsiye ederim.

2. All in One SEO Pack

All-In-One SEO Pack

Sağlam özelliklere sahip WordPress SEO eklentisi All in One SEO Pack, SEO optimizasyon işlemlerinizi otomatikleştirerek işinizi kolaylaştırıyor. E-ticaret siteleri için işinize yarar bir eklenti.

[reklam]

3. SEO Ultimate Pack

seo-ultimate-pack

Rakiplerine göre birkaç farklı özelliğe sahip SEO eklentisi. Rich snippet oluşturabilme, link maske oluşturma, yazar vurgulayıcı, 404 sayfaları, kalıcı tweaker optimize gibi özelliklere sahip.

****************************************************

Eğer sizinde diğer kullanıcılarımıza önermek istediğiniz kullandığınız eklentileriniz varsa konu altına yorum bırakabilirsiniz.

6 Yorum
 1. Göksel Çakır 5 sene ago
  Reply

  Yoast’ı yeni kullanmaya başladım. Sonuçları bekliyorum.

 2. Selçuk 5 sene ago
  Reply

  Teşekkürler çok işime yaradı .

 3. kemal 5 sene ago
  Reply

  All in One SEO Pack ve SEO by Yoast sizce aynı anda kullanılabilir mi her hangi bir hata alınır mı hangi eklenti aktif çalışır

  • Pilsiz 5 sene ago
   Reply

   İkisini birlikte kullanmaya gerek olmayacaktır. WordPress SEO by Yoast yeterlidir.

 4. gaziantep haber 4 sene ago
  Reply

  ben bir siteme yoast kurdum eskiden bu zamana kadarda profosyonel all in one kullanıcısıyım lisanslı all in one ile aldığım başarılar oldu ama bir profosyonel olarak hangisi daha fazla işimize yarar.. yoast herkes met ediyor ama ben kurumunumu yapamadım yoksa ayarlıyamadımmı anlamadım istediğim performansı alamıyorum mesela.. Siz hangisini kullanmamı tavsiye ederseniz ve bunları tek tek anlatan kurulumu ayarlarıda dahil resimli yaparsanız açıklayıcı süper olur..
  Siteniz yayın hayatında başarılar dilerim.

 5. salih 4 sene ago
  Reply

  eklentilerimi güncelledim bu site sayesinde teşekkürler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Okunası Yazılar