Üç Seçkin WordPress SEO Eklentisi

Wordpress

Tüm dünyada WordPress kullanımı artıyor. WordPress kullanıcılarının ise en çok aradığı konuların başında geliyor SEO. WordPress için 3 seçkin SEO eklentisini sizler için paylaştım..

1. WordPress SEO by Yoast

WordPress için geliştirilmiş en iyi seo eklentisi diyebiliriz WordPress SEO by Yoast için. Türkçe desteği ile de zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Kolay kullanım ve bir çok seçenek sunan uygulamayı kurmanızı tavsiye ederim.

 

2. All in One SEO Pack

Sağlam özelliklere sahip WordPress SEO eklentisi All in One SEO Pack, SEO optimizasyon işlemlerinizi otomatikleştirerek işinizi kolaylaştırıyor. E-ticaret siteleri için işinize yarar bir eklenti.

 

3. SEO Ultimate Pack

Rakiplerine göre birkaç farklı özelliğe sahip SEO eklentisi. Rich snippet oluşturabilme, link maske oluşturma, yazar vurgulayıcı, 404 sayfaları, kalıcı tweaker optimize gibi özelliklere sahip.

Pilsiz.net yönetici.

6 thoughts on “Üç Seçkin WordPress SEO Eklentisi

  1. All in One SEO Pack ve SEO by Yoast sizce aynı anda kullanılabilir mi her hangi bir hata alınır mı hangi eklenti aktif çalışır

  2. ben bir siteme yoast kurdum eskiden bu zamana kadarda profosyonel all in one kullanıcısıyım lisanslı all in one ile aldığım başarılar oldu ama bir profosyonel olarak hangisi daha fazla işimize yarar.. yoast herkes met ediyor ama ben kurumunumu yapamadım yoksa ayarlıyamadımmı anlamadım istediğim performansı alamıyorum mesela.. Siz hangisini kullanmamı tavsiye ederseniz ve bunları tek tek anlatan kurulumu ayarlarıda dahil resimli yaparsanız açıklayıcı süper olur..
    Siteniz yayın hayatında başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top