Mobil Uygulama Yapmak

admin - 7 Eylül 2015 - 2 dk okunma süresi
ABONE OL:  

İstediğiniz bir alanda ya da internet sitenizin mobil uygulamasını kolayca yapabilirsiniz desek ne derdiniz?

Yazılım bilmeden mobil uygulama yapabileceğiniz platform olsa desek ne derdiniz? İşlerinizi sizce de kolaylaştırmaz mıydı?

Android için Eclipse ya da Android Studio ya da IOS için Swift adlı programlar ile mobil cihazlarımıza profesyonel şekilde uygulamalar yapabiliyoruz. Fakat, bu programlar ile düşündüğümüz kadar kolay uygulamalar yapamayabiliriz. Zira, yazılımı hiç bilmeyen bir kişi bu programları ancak eğitimini alarak yapabilir.

İşte kişilerin tıkandığı bu noktada ise, bazı ücretsiz! siteler bizlere bu konuda yardımcı olabiliyorlar.

Online olarak, sadece görsel bilgimizi ve pratik zekanızı kullanarak mobil uygulamalar geliştirebileceğiniz servisleri sizlerle paylaşmak istedik.

1. MobiRoller

MobiRoller

MobiRoller, Android ve IOS uygulaması oluşturmak isteyenler için ideal bir mobil uygulama platformudur. Platform tamamen Türkçe’dir ve kullanılması kolaydır.

MobiRoller ile kolayca mobil uygulamalar yapabilirsiniz.

2- Appsgeyser

Appsgeyser

Ücretsiz Android uygulamaları geliştirebileceğiniz, tavsiye ettiğimiz ikinci platform ise, Appsgeyser sitesidir.

Appsgeyser ile websitesi, messenger, browser, haber, promosyon, canlı duvar kağıdı, mobil tv ve video izleme gibi temel uygulamaları hazırlayabiliyorsunuz.

Appsgeyser ile kolayca mobil uygulamalar yapabilirsiniz.

3- Appery

Appery

Appery, Android, iOS ve Windows işletim sistemleri için, Apache Cordova içeren bulut tabanlı bir mobil uygulama geliştirme platformudur.

Bulut tabanlı bir uygulama olduğu için, herhangi bir indirme ya da yükleme işlemi gerektirmiyor. Bu size ciddi zaman kazandırıyor. Ayrıca uygulamanızın arayüzü tasarlamanız için sürükle & bırak mantığıyla çalışan bir görsel düzenleyici bulunuyor. Bu sayede uygulamanızı daha kolay bir şekilde oluşturabiliyorsunuz.

Appery ile kolay mobil uygulama yapın.

[divider type=”dashed” spacing=”10″]

Bu siteler ücretsiz olmasının yanında, kendi reklamlarını yayınlıyorlar. Bu konuda da yayıncılar için dezavantaj olabiliyor. Bu konuyu unutmayınız!1 Comment

 • amacım sizleri bilgilendirmek mobiroller donusumlu sizlerden habersiz reklamlarını yayınlıyor ben hoyalarını cıkardıgım ıcın 2 tane hesabımı engellediler lütfen bunlara sessiz kalmayın onlara sorsanız dahı yalanlayacaklar
  nasıl anlarsınız onların raklamlarının donduyunu kısaca bahsedeyım

  admob panelinizden reklamlarınızı özelleştirin
  metın reklam renk ayarları ve banner kenar cızgısınız renk ayarını degıstırın ekleyın
  orjınal reklam stılı metın reklamda arka plan sıya yazı rengı beyazdır
  siz ozellestırıp eklersenız kesınlıkle baska stoılde cıkmaz
  ama arada goreceksınızkı sızın reklamlardan farklı reklamlar donduyunu yanı mobirollerın
  reklamları ben suan nekadar mobıroller kullanıcısı varsa tek tek mail atıyorum bılgılendırmek ıcın bunlar benı engelleyıp bu duzanbazlıktan sıyırılacıklarını sanıyorlar
  lütfen dıkkate alın mesajımı emeyınızı cope atmayın hem aylık tek uygulama yapabıldıyınız panele para odeyıp hemde gızlıden gızlıye reklam yayınlamalarına ızın vermeyın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir