Yeni Mario Oyunu: Super Mario Odyssey

Yeni Mario Oyunu: Super Mario Odyssey 1

Efsane oyunun yapımcısından heyecan uyandıran bir açıklama geldi!.. Nintendo: Yeni Mario Oyunu Super Mario Odyssey geliyor!.. Ve Nintendo, Yeni Mario Oyunu Super Mario Odyssey oyununun yeni Trailer videosunu yayınlandı!

Son yıllarda oyun dünyasında istediği başarıyı elde edemeyen oyun firması Nintendo, yeni konsolu Switch ile birlikte tekrar pazara sağlam bir dönüş yapmıştı.

Yeni Mario Oyunu: Super Mario Odyssey 2

Switch konsolunu piyasaya sürdükten bir süre sonra maziyi tekrar yaşatmak isteyen bir dönemin en büyük oyun şirketi Nintendo, sevilen oyun karakteri Mario’nun yeni maceralara atılacağı yeni mario oyunu Super Mario Odyssey hakkında ufak bilgileri bizlerle paylaşmıştı.

Yeni trailer ile birlikte çok daha harika grafiklere sahip yepyeni bir Mario oyunuyla karşılaşacağımızı görüyoruz. Yeni mario oyunu grafik çalışmaları olarak oldukça başarılı görünüyor.

Ne zaman ve hangi platformlar için yayınlanacak?

Yeni mario oyunu, E3 2017 fuarında Nintendo’nun gerçekleştirdiği duyuruya göre 27 Eylül 2017 tarihinde satışa çıkacak ancak ne yazık ki sadece Nintendo Switch konsoluna özel bir oyun olacak. PC vs diğer platformlar için, yapılan açıklamada da anlatıldığı gibi çalışmayacak.

Nintendo’nun 3D Super Mario oyunu Super Mario Odyssey, Nintendo 64’teki Super Mario 64’ten ve Nintendo GameCube’teki Super Mario Sunshine’dan bu yana sunulacak ilk Sandbox oyunu olma özelliği taşıyor. Bu yeni macerada Mario, mantar krallığından çıkıp farklı dünyalara gidiyor.

Yukarıdaki video ise yaklaşık olarak 30 dakikalık bir uzunluğa sahip olan videoda, bölümün adı Wooded Kingdom olan bir bölümün oynandığını görüyoruz. Dilerseniz videoyu sonuna kadar izleyerek, yeni mario oyunu hakkında biraz da olsa bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Oyun hakkında daha net bilgiler almak ve gelişmeleri takip edebilmek isterseniz oyunun resmi web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Bu arada şu konuyu da belirtmeden geçmeyelim!.. Nintendo Switch ne yazık ki ülkemizde henüz resmi olarak satışa sunulmuş değil. Çeşitli ithalatçılar vasıtasıyla satılan bazı ürünler tabiki mevcut. Fakat bunların da fiyatı, normale oranla hayli pahalı durumdalar. Nintendo Switch’i bestbuy,ebay,amazon gibi yurtdışı mağazalardan teminde edebilir ya da yurtdışı bir tanıdığınızdan isteyebilirsiniz.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top