Xbox One

Xbox One, Microsoft firmasının bir strateji değişikliği olarak görülebilir: Microsoft artık sadece oyun oynanan cihazlar değil, multimedya merkezleri üretiyor. Xbox One kullanarak TV ile ilgili her işinizi göreniz mümkün: Oyun oynayabilir, normal TV kanallarını izleyebilir, onları kaydedebilir, onlarca farlı sosyal medya uygulamasını kullanabilir ve hatta internete grip e-posta alıp gönderebilirsiniz. Xbox One, neredeyse normal bir bilgisayar gibi.

Xbox One
Xbox One

Zaten özel geliştirilmiş Windows 8.1 ara yüzü ile de bunu belli ediyor, bir bilgisayarda yaptığınız neredeyse her şeyi Xbox One le yapmanız mümkün. Hatta, Xbox One, bazı Windows programlarını dahi çalıştırabiliyor. Ancak elbette en iyi yaptığı şey oyun çalıştırmak.

Xbox 360’a göre fazlasıyla artırılmış donanımı, muazzam bir grafik kalitesi sağlıyor. Büyük televizyon ekranlarında yüksek çözünürlük değerleri ile hangi oyunu oynuyor olursanız olun, sizi adeta oyunun içine sokuyor.

Takılma, donma gibi sorunlar yaşamadığınız Xbox One ile oyun oynamak çok kolay, tek yapmanız gereken oyuna ait diski cihaza takmak. Saniyeler içinde oyun kendiliğinden yükleniyor.

Kinect gibi ilginç bir aksesuara da sahip olan cihaz, beden hareketleriniz ile oyunları kontrol etmenizi sağlıyor.

Bunun yanı sıra ses komutlarını algılıyor ve bütün cihazı konuşarak kontrol edebiliyorsunuz.

Bu muhteşem konsolu uygun koşullar ve düşük fiyatlarla satın almak için, hemen bugün http://www.bilio.com/oyun-konsolu-c3154/microsoft/xbox-one-500-gb-p145186373/ adresini ziyaret edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir