PES 2015

Merakla beklenen futbol oyunu PES 2015′ hakkında bazı önemli bilgiler ve tanıtım videosu yayınlandı.

Oyunun yapımcısı şirket Konami, (Pro Evolution Soccer) PES 2015’in tanıtım videosunu yayınladı.

PES 2015 tanıtım videosunu yayınlayan Konami, yeni oyunun geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen PES 2014′ten çok farklı olacağını da açıkladı. Bilindiği gibi PES 2014 birçok kesim tarafından çok kötü bulunmuş ve Konami’yi üzmüş ve rakibi Fifa 2014’e liderlik kazandırmıştı.

Son yıllarda Fifa serisinin önüne geçemeyen PES, kaybettiği popülerliğini yeniden kazanmak istiyor ve eylül ayında satışa sunulacak PES 2015’in birçok yenilikle birlikte oyunseverlerin dikkatini çekmeyi düşünüyor.

PES 2015’in özellikleri

  1. PES 2015 oyununda tepki süresinin azaltılacağı belirtildi. Fifa’ya göre daha hızlı bir oyun sistemine sahip olan PES’in daha da hızlı olacağı düşünülüyor.
  2. Full Pitch Al sistemi ile yapay zeka, sahanın ekranda gösterilen kısmını değil bütün sahayı kullanacak. Bunun sonucunda bilgisayara karşı oynanan oyunlarda daha mantıklı oynayan rakipler karşısında, seçtiğiniz takımın oyuncuları daha uyumlu bir şekilde oynayabilecek.
  3. PES 2015′te 1000′den fazla oyuncunun modellenmesi yenilenecek ve oyuna yepyeni animasyonlar dahil edilecek. Bununla beraber tribün etkisinin artırılması beklenen oyunda, tribündeki atmosferde de düzenlemelere gidecek.
  4. PES ID ve Balance Of Play sistemi ile takımların gerçek güçlerine yakın olacağı belirtiliyor. İspanya, Fransa, İngiltere, İtalya ve Brezilya liglerinde takımların kadroları, transferler ve performanslar her hafta güncellenecek.

[jwplayer mediaid=”3032″]

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir