Online Oyun: Forge of Empires

Ekleyen:

Yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynayabileceğiniz Forge of Empires, taş devrinde başlayan bir strateji oyunu.

Kendi şehrinizi kurup onu geliştirerek gelecek yüzyıllara taşıdığınız oyunda, çağ atlayarak şehrinizi daha modern hale getiriyorsunuz.

Bulunduğunuz çağa ait yapılar inşa edebildiğiniz oyunda, çağın koşullarına uygun donatılmış bir ordu kurarak rakiplerinize saldırabilir böylelikle topraklarınızı genişleterek daha büyük bir imparatorluğa hükmedebilirsiniz. Saldırı kadar savunma için de önemli olan ordunuzu her dönemde güçlü tutmayı ihmal etmemelisiniz.

Forge of Empires’ta savaşların yanısıra çeşitli anlaşmalar yaparak da güç kazanabilirsiniz. Çevrenizde dost şehirler edinerek düşmanlarınıza korku salabilir, şehrinize saldırı düzenlenmesini zorlaştırabilirsiniz. Binalarınızı geliştip yeni araştırmalar yaptıkça bir sonraki çağa geçip yeni teknolojilere sahip olacaksınız. Forge of Empires’ta her binanın kendine has bir özelliği vardır, bina seviyelerini yükselttikçe bu özellikler de yükselir ve her yönden daha sağlam bir imparatorluk kurmanıza olanak verir.

Kesinlikle tavsiye edebileceğim, benimde bizzat oynadığım bir oyun. Oldukça aktif bir oyun..

1 Yorum
  1. -YARGIC- 6 sene ago
    Reply

    Oyuna kendiniz kaptırıyorsunuz, oyun sürükleyici ancak sürekli sizi parayla elmas almaya zorluyorlar ve oyun yöneticileri sizden hep bir adım önde oluyor nasıl oluyorsa ve bir sabah oyuna girmeye çalıştığınızda gereksiz bir nedenden dolayı hesabınızın banlandığını görebiliyorsunuz.

    Eger aylarca ugraş verdiğiniz, emek harcadığınız bir oyunun bir sabah elinizden sebepsiz yere gitmesi sizi üzmeyecek ise oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Okunası Yazılar