GTA 6 İlk Kez Göründü!

GTA 6 İlk Kez Göründü! 1

Yapımcılığını Rockstar firmasının üstlendiği efsanevi ve en fazla oynanan oyunların başında gelen GTA serisinin altıncı versiyonu olan oyun GTA 6 ilk kez göründü.

GTA 6 İlk Kez Göründü! 2

Müjde! GTA 6 ilk kez göründü!

Uzun süredir oyun severlerin merakla beklenen, Grand Theft Auto 6 hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.
Red Dead Redemption 2’de aktör olarak çalışmaya devam eden Tim Neff, özgeçmişinde yaptığı değişiklik ile GTA 6’nın ilk resmi haberini de dolaylı olarak verdi.

2013 yılında önce Playstation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülen Grand Theft Auto 5, sonrasında Playstation ve Xbox One’a çıkmış ve uzun baskılar sonucunda PC platformu için de yayınlanmıştı. 2013’ten bu yana çok satanlar listesinden inmeyen, yapımcısına ve dağıtımcısına milyarlarca dolar kazandıran GTA 5’in ardından stüdyonun GTA 6 çalışmalarına hemen başladığı haberleri de gelmeye başlamıştı.

GTA 6’nın Motion Capture çalışmalarının şimdiden başladığı da iddia edildi. Fakat GTA serisinin dağıtımcısı Take-Two ya da geliştiricisi Rockstar’dan henüz GTA 6’nın geliştirildiğine dair resmi bir bilgi gelmedi.

İnternette çeşitli sitelerde, çeşitli ilgili GTA 6 videoları olsada, resmi olarak şuan için bir video bulunmuyor.

Pilsiz.net yönetici.

One thought on “GTA 6 İlk Kez Göründü!

  1. Çok güzel bir oyundu yeni bitirdim torrentden indirtim herhalde uzak doğu versiyonun adı sleeping dogs tu ama ben gta 6 olduğunu biliyortum cok güzel bi oyundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top