Angry Birds Evolution geliyor!

Angry Birds Evolution geliyor! 1

Yetişkinler için sıra tabanlı rol yapma oyunuyla Angry Birds Evolution, iOS ve Android cihazlarınıza eğlence getiriyor.

Oyunun üreticisi Rovio, Angry Birds ‘den istifade etmeyi yeni oyunlarıyla sürdürüyor.

Angry Birds Evolution geliyor! 2

Rovio, daha çok yetişkinleri hedef alan sıra tabanlı bir rol yapma oyunu olarak sunulan Angry Birds Evolution oyunu ile karşınızda.

Angry Birds için yeni bir oynanış türü getiren oyun yaramaz mizah, popüler kültür göndermeleri ve klasik sıra tabanlı rol yapma savaşı unsurlarıyla öne çıkıyor.

Oyun içerisinde, Kuş Adası’nda şeytani Bacon A.Ş. ‘ye karşı mücadele veriyorsunuz.

Angry Birds Evolution, geliştirebileceğiniz 100’den fazla yeni kuşa sahip ve çok daha fazlası yolda. Kuşlar 5 farklı sınıfa ayrılıyor ve her biri eşsiz yeteneklere sahip. Yumurta hırsızı domuzların çeşitliliği ise şu an için 90’ın üzerinde. Saldırıların ise orijinal Angry Birds’teki gibi kuşları geriye çekip bırakır şekilde yapılması güzel bir detay olmuş diyebiliriz.

Angry Birds Evolution geliyor! 3

IOS ve Android tabanlı akıllı telefonlar için Angry Birds Evolution’ı indirip oynamak ücretsiz olacak.

Ayrıca aylık üye olanlara her ay özel avantajlar sağlayan bir üyelik hizmeti de sunuluyor. Aylık üyeliğin fiyatıysa 24,99 dolar gibi bir bedele sahip olacak. Bu üyelikle her gün Premium yumurta bileti ve mağazadan satın alımlarda yüzde 10 daha fazla altın ve cevher sağlanıyor.

Angry Birds Evolution IOS ve Android versiyonları bulunuyor. buraya telefonunuza indirmek için buraya, Android telefonunuza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top