Telefon Numarası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Telefon Numarası Sorgulama Nasıl Yapılır? 1

Sizi arayan telefon numarası kime ait? Nasıl Öğrenebilirim? Beni Kim Aramış? Telefon Numarası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom (Avea), Vodafone, Turkcell operatörlerinde, tüm operatörler yada sabit hatlar için ücretsiz olarak beni arayan kim, arayan numara kime ait nasıl öğrenirim? Bu numaraların kime ait olduğunu bulmak için hangi yöntemleri kullanabilirim, nasıl sorgulama yapabilirim? Öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

11880 numara sorgulama

Telefon Numarası Sorgulama Nasıl Yapılır? 2

Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Öğrenme Yöntemleri

Cep telefonu operatörleri ücretli olarak bilinmeyen numaralar servisi hizmeti sunmaktadırlar.

Turkcell, Türk Telekom (Avea) ya da Vodafone hangi servis sağlayıcı olursa olsun aşağıda anlatmış olduğumuz yöntemle ücretli olacak şekilde sizi arayan numaranın ya da sahibini merak ettiğiniz bir numaranın kime ait olduğunu sorgulama imkanı sunarlar. Ama dikkat etmeniz gereken bir husus da hangi operatörü kullanıyorsanız o operatörün müşteri hizmetlerini arayarak numara sorgulama yapmanız.

arayan numara kime ait avea

Turkcell numarasının kime ait olduğunu öğrenme

Turkcell abonesi iseniz kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı başında sıfır olmadan yazarak 2222 numarasına kısa mesaj atmanız yeterli. Bu bilgi mesajı için 1.49 TL ücret ile ücretlendirilsiniz. Ayrıca, 11832’yi arayarak dakika başına 1.25 TL ile ücretlendirilerek numaranın kime ait öğrenebilirsiniz.

Vodefone numarasının kime ait olduğunu öğrenme

Vodafone abonesi iseniz ve beni arayan kim, bu numara kime ait servislerini kullanmak ve numaranın sahibini öğrenmek için telefon numarasını başında sıfır olmadan yazarak 7048’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Bu işlemin mesaj başı ücreti 1.25 TL’dir. Ayrıca, 11842’yi arayarak da numaranın sahibini dakikası 1.25 TL’ye ücretlendirilerek öğrenme seçeneğiniz de bulunmakta.

Türk Telekom (Avea) numarasının kime ait olduğunu öğrenme

Türk Telekom (Avea) abonesi iseniz numaranın sahibini öğrenmek için numarayı başında 0 olmadan yazarak 11855’e kısa mesaj atmanız gerekmektedir. Bu işlemin ücreti mesaj başına 1.25 liradır. Ayrıca tüm telefon operatörlerinden 11855’i arayarak da numara sorgulama yapabilirsiniz. Bu işlemin dakika ücreti 1.25 TL’dir.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top