Bein Connect Uygulaması Nedir?

Bein Connect Uygulaması Nedir? 1

Bein Connect uygulaması, Digitürk ‘ün eski ismiyle “Dilediğin Yerde” uygulamasının yenilenmiş adıdır.

Dilediğin yerde uygulamasıyla, mevcut Digitürk tv paketlerinizde bulunan içerikleri, cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan izleme olanağı sunan uygulamaydı. Fakat sonrasında Digitürk beIN medya grubuna dahil oldu.

Bein Connect Uygulaması Nedir? 2

Bein connect şifremi nereden alabilirim?

Cep telefonunuzun sistemde tanımlı olduğuna emin olduktan sonra, şifremi unuttum kısmından cep telefonunuzu giriyorsunuz, ardından şifremi unuttum kısmını seçip, şifrenizi sıfırlıyorsunuz ve yeni bir şifre belirliyorsunuz.

Bein Connect uygulamasını mobil cihazlarımda nasıl kullanırım?

Cep telefonunuzun ve tabletinizin markasına göre değişmekle beraber; android ise, Google play üzerinden, Apple bir cihaz ise, Apple store’a giriş yaparak veya Windows mobile bir cihaz kullanıyorsanız, Windows markete giriş yaparak uygulamayı indiriyorsunuz. Sizden üyelik numarası veya cep telefonu numarası ve şifre isteyecektir. Bilgileri giriş yaptıktan sonra uygulama menüsünden istediğiniz içerikleri izleme olanağınız oluyor.

Bilgisayar bein connect uygulaması nasıl kullanılır?

Beinconnect ‘in resmi sitesine giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızın yine işletim sisteminden farklılık göstermekle beraber, Octosetup dosyasını indirip, yine bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra cep telefonu, tablet ile kullanımıyla kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top