Yeni ICQ mobil

Yeni ICQ mobil 1

Bir zamanların en popüler masaüstü sohbet yazılımı ICQ, popülerliğini zaman içerisinde çeşitli yazılımlara ve akıllı telefonlara kaptırdı ancak masaüstünde kaybettiği bu popüleriteyi artık mobil sürümü ile tekrar kazanmaya başlıyor.

ICQ, akıllı telefonlar için hazırladığı sohbet uygulaması pek çok diğer uygulamadan daha kaliteli durumda ve oldukça geniş olanaklar sunuyor kullanıcılarına. ICQ numarası ile eklediğiniz arkadaşlarınızla ve Facebook veya Google+ üzerindeki arkadaşlarınızla sohbet etme şansınız var.

Aynı zamanda ücretsiz olarak ICQ kullanan diğer arkadaşlarınızı sesli olarak da arayabileceğiniz uygulamanın bilgisayarda açık olan ICQ’lar ile iletişime geçebilmesi de önemli bir  diğer özelliği Hem Android telefonlarda hem de tabletlerde kullanılabilen uygulama direkt olarak telefon numaranızla da çalışabiliyor.

ICQ ile diğer mesajlaşma uygulamalarındaki gibi fotoğraf ve video, gülücük paketlerinden çeşitli smile lar gönderme olanağı buluyorsunuz.

Ayrıca yeni ICQ’nun belkide en güzel yanı, geçmişte çok sevilen ICQ ses paketleride yeni mobil yazılımda kullanılabiliyor olması olacak.

Yeni ICQ’dan görüntüler

ICQICQICQ

Android için yeni ICQ ile tanışmak için adresine bakabilirsiniz.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top