Xiaomi MIUI 11 arayüzünden ilk görüntüler

Xiaomi MIUI 11 arayüzünden ilk görüntüler 1

Xiaomi’nin arayüz sürümü MIUI arayüzünün yeni sürümü olacak MIUI 11 ‘in ilk ekran görüntüleri ortaya çıktı. Görsellerde, MIUI 11’in daha sade, minimal bir yapısının olduğu görüntüleniyor.

Xiaomi, 2019 yılının başlarında çalışmalarını başlattığı arayüz için iyi bir yol kat etti ve şimdi, MIUI 11’den ilk görüntüler geldi.

Görsellere bakıldığında, MIUI 11’de, Android 10’dan esintiler olduğu ve oldukça benzedikleri görünüyor. Daha sade ve şık bir forma kavuşmuş durumda.

Daha performanslı çalışma ve üretkenliği artırma mottosuyla tasarlanmaya devam eden MIUI 11 piyasaya hızlı bir şekilde kısa sürede girebilir.

Xiaomi MIUI 11 arayüzünden ilk görüntüler 2

MIUI 11’de yeni özellikler

MIUI 11’in etkileyici yanlarından birisi, bu arayüzle birlikte kullanılabilecek yeni özellikler. Bu özelliklerin en başında yeni bir dosya paylaşım sistemi geliyor.

Xiaomi’nin yeni sistemi Vivo ve Oppo iş birliğiyle yapılmış durumda ve bu özellik sayesinde kullanıcılar, birbirlerine kolaylıkla yüksek transfer hızlarında dosya gönderebilecekler. Ayrıca MIUI 11, konuma bağlı olarak gün doğuşu ve gün batışı saatlerini algılayarak parlaklığı değiştiren yeni bir özelliğin yanı sıra oluşturulan bir metnin rengin renklerini değiştirerek gösteren sürekli görüntüleme özelliğine sahip. Ayrıca; karanlık mod, otomatik cevaplama ve zamanlama gibi mesajlaşma özellikleri de yer alacak.

Xiaomi MIUI 11 arayüzünden ilk görüntüler 3

Xiaomi MIUI 11 ne zaman çıkacak?

Xiaomi’den resmi bir açıklama gelmedi. MIUI 11, kısa bir süre sonra kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top