Whatsapp’a dişli rakip:Telegram

Line, Viber, Wechat gibi birçok rakibi çıkan Whatsapp tüm rakiplerine deyim yerindeyse pabuç bırakmamıştı. Ama dişli bir rakip geldi. Telegram..

teaser-telegram[1]

Birçok mesajlaşma uygulamasına göre bazı önemli avantajları var. Whatsapp’ın eleştiri aldığı birçok konuyu çözmüş gibi.

Telegram, mesaj ve dosyaların güvenli bir şekilde atılmasını sağlıyor ve uygulama farklı cihazlarda kullanılabiliyor.

Telegram’ın artı özelliklerinden biri 1GB’a kadar dosya gönderimi sunabilmesi. Bu gerçekten büyük bir boyut. Ayrıca kendini yok eden mesajlar gönderilebiliyor. Telegram, kullanıcı gizliliğinide en iyi derecede sunduğunu vaad ediyor.

Uygulamanın sağladığı artılar kadarda problem teşkil edebilecek eksiklikleri var. Bunların başında Türkçe dil desteği yok. Whatsapp gibi sesli mesaj gönderimi yapamıyorsunuz ve şimdilik oldukça az kişi biliyor ve kullanıyor.

Whatsapp'a dişli rakip:Telegram 1 Whatsapp'a dişli rakip:Telegram 2 Whatsapp'a dişli rakip:Telegram 3 Whatsapp'a dişli rakip:Telegram 4

Telegram uygulaması resmi internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulama Android için 8,8 Mb boyutunda. Android 2.2 ve üzeri sistemler için çalışabilir durumda. Android uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulama IOS için 9.3 Mb boyutunda. IOS 6 ve üzeri sistemler için çalışabilir durumda. IOS uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top