Vodafone Yeni Aile Kampanyası

Vodafone Yeni Aile Kampanyası 1

Vodafone Yeni Aile Kampanyası % 50’ye varan indirimlerle geldi. Hemen fırsatları incelemek için devamını okuyun..

Vodafone Yeni Aile Kampanyası 2

Ailelerin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirdiği avantajlı paketlerle “Ailelerin Operatörü” olmayı hedefleyen Vodafone, Şubat sonuna kadar geçerli olacak yeni “Aile Kampanyası” kapsamında, ailesiyle birlikte Vodafone’a gelenlere % 50’ye varan indirimli tarifeler sunuyor. 22 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan kampanyadan Vodafone’un Faturalı, Faturasız, Gençlik, Red, Kamu ve Esnaf tarifelerini tercih eden tüm aboneler faydalanabiliyor.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ailelere özel düzenlediği avantajlı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Vodafone’un yeni “Aile Kampanyası” kapsamında numarasını Vodafone’a taşıyan abone beraberinde getirdiği aile üyelerinin her birine referans olarak, aile üyelerinin seçtikleri tarifelerde % 50’ye varan indirimlerden faydalanmasını sağlıyor. 22 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan kampanya, Faturalı, Faturasız, Gençlik, Red, Kamu ve Esnaf paketlerinden herhangi birini tercih eden aboneler için avantajlı tarifeler içeriyor. Kampanya kapsamında ayrıca, Vodafone Red’in “her yöne 2000 dakika, Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşma, 1000 SMS ve 10 GB” içeren RED 10 tarifesi, Netflix hediyesiyle birlikte 80 TL yerine 45 TL’den sunuluyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, kampanya ile ilgili olarak şunları söyledi:

Vodafone Türkiye olarak, dijital dönüşüm vizyonumuz doğrultusunda aileleri de dijitalleşmeyle tanıştırmak istiyoruz.

Ailelerin operatörü olma hedefiyle onlara özel olarak düzenlediğimiz kampanyalara bir yenisini daha ekliyoruz. Yeni Aile Kampanyası kapsamında ailesiyle birlikte Vodafone’a geçenlere % 50’ye varan indirimler sunuyoruz.

Vodafone’lular, aile yakınlarına referans olarak onların da indirimli tarifelerle Vodafone’a gelmelerini sağlayabiliyor. Vodafone Türkiye olarak, avantajlı ürün ve servislerimizle abonelerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Vodafone’un 28 Şubat tarihine kadar geçerli olacak Aile Kampanyası’ndan yararlanmak için herhangi bir Vodafone Cep Merkezi’ni ya da vodafone.com.tr‘yi ziyaret etmek yeterli oluyor.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top