Turkcell Statune

Ekleyen:

Statune Nedir?

Siz daha telefonunuzu açmadan, o an ne yaptığınızı sizi arayanlara söyleyen bir servistir.

Statune uygulaması, arayanlarınızı karşılıyor ve toplantıda, tatilde, sinemada, yemekte olduğunuzu ve daha birçok şeyi söyleyebiliyor.
Bazen öyle durumlar olur ki arkadaşınız sizi arar açamazsınız. Arkadaşınız merak eder, bazen de sinirlenir. Artık Statune ile arkadaşınız sizi aradığında meşgul olduğunuzu siz daha telefonunuzu açmadan bilebilecek. Ama telefon o esnada çalmaya devam edecek, sizin tercihiniz, isterseniz açabilirsiniz de. Kısacası, artık telefonunuzu açamadığınız için üzülmenize gerek yok.

Statune’ü indirdikten sonra, size özel hazırladığımız 150’den fazla statü içinden o anki durumunuzu yansıtan statü’yü seçebilirsiniz. Böylece, sizi arayanlara, standart “dıt dıt” sesi yerine, seçtiğiniz statü mesajını dinleterek ne yaptığınızı, nerede olduğunuzu veya nasıl hissettiğinizi telefonunuzu açmadan istediğiniz şekilde ulaştırabilirsiniz. Telefonunuza tanımlamak istediğiniz statü mesajını öncesinde dinleyebilir, istediğiniz süre boyunca bu statü’yü hattınıza atayabilirsiniz.

   

Statune uygulamasının özellikleri:
• Kategorilere göre düzenlenmiş 150 adet statü arasından istediğinizi seçip sizi arayanların duyması için atayabilirsiniz.
• Seçtiğiniz statü’yü ne kadar süre boyunca sizi arayanlara dinletmek istediğizi zaman seçeneğinden değiştirebilirsiniz. Sınırsız olarak atarsanız, siz bir daha değiştirene kadar telefonunuz seçtiğiniz tonu çalar. Süresi dolan statü ise telefonundan otomatik olarak kalkar, sizi arayanlar tekrar standart “dıt dıt” sesini dinlerler.
• İstediğiniz herhangi bir statü’yü arama menüsünden arayıp bulabilirsin.
• Öneriler’den sizin için seçtiğimiz statüleri görebilirsiniz.
• İstediğiniz statüye ait ses dosyasını telefonunuza tanımlamadan önce dinleyebilir, beğendiğinizi kendi statü’nüz olarak ayarlabilirsiniz.
• Statune kullanıcılarının en çok kullandığı statü’leri ”Popüler” listesinden takip edebilirsiniz.
• Beğendiğiniz statü’leri ”ekle” butonunu kullanarak kendinize özel “Statülerim” listenize ekleyebilirsiniz.
• Ayarladığınız statü ile durum güncellemelerinizi ve nerede olduğunuzu sizi arayanlar ile telefonunuzu açmadan paylaşabilirsiniz.
• İstediğiniz an tek bir buton ile hattınızdaki statü’yü kaldırabilirsiniz.
Turkcell şebekesi (3G/Edge) üzerinden kullanımda veri (data) bağlantısı ÜCRETSİZDİR. Statune uygulamasından yararlanabilmek için

Fakat bu güzel uygulamayı kullanmak için Turkcell abonesi olmanız gerekme ve haftalık kullanım ücreti 0,5 TL’dir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=fourplay.statune&hl=tr

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Okunası Yazılar