Turkcell Dergilik nedir?

Turkcell Dergilik nedir? 1

Turkcell Dergilik nedir ve nasıl kullanılır? Turkcell’in son zamanlardaki popüler uygulaması Dergilik uygulaması nedir ve nasıl kullanılır?

Turkcell Dergilik nedir?

Uçak ve metrolar da çevrimdışı iken, okuma ve otomatik indirme özellikleri sunan Turkcell Dergilik uygulaması, 2011 yılından beri geliştirilen ve Turkcell tarafından 2017 yılında son haline ulaşan bir mobil servistir.

Turkcell Dergilik nedir? 2

Apple Store veya Google Play üzerinden ücretsiz olarak yüklenebilen, aktif 1 milyon 200 bin akıllı cihazda kullanılan Dergilik uygulaması, akıllı telefon ve mobil cihazların hayatımızdaki yeri arttıkça, katlanarak üye sayısını yükseltiyor.

Son zamanlarda Turkcell tarafından kullanımı artırmak amacıyla çok ciddi bir teşvik almaktadır. Nitekim uygulamayı indiren Turkcell kullanıcılarına ücretsiz internet paketleri hediye edilmektedir.

Mart 2017 rakamlarına göre, 800 bin adet dergi okundu. Dergilik’i cihazına indiren kullanıcı sayısı önceki aya göre yüzde 50 artış gösterdi. Dergilik’te en çok okunan yayınlar eğlence dergileri oldu.

Ücretli ve ücretsiz bir çok kategoride yüzlerce derginin bulunduğu dergilik ile bir çok dergiyi kolayca takip edebilirsiniz.

[su_button url=”https://itunes.apple.com/tr/app/dergilik/id432514382?l=tr&mt=8″ target=”blank” style=”flat” background=”#1014bb”]Turkcell Dergilik Apple IPhone uygulaması[/su_button]

[su_button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arneca.dergilik.main3x&hl=tr” target=”blank” style=”flat” background=”#10bb94″]Turkcell Dergilik Android uygulaması[/su_button]

Turkcell Dergilik nedir? 3

Uygulamaya telefon numaranız ile kayıt yapılması gerekmektedir. SMS ile gelen 4 haneli şifrenin girilmesi gerekli.

Tarifeleri kapsamında Dergilik yer alan Turkcell’liler dergi indirmek, okumak için harcayacakları veriyi yine tarifelerine ek ücret ödemeden kullanacakları Dergilik’te geçerli 5GB mobil veri paketinden harcıyorlar. Diğer operatör kullanıcıları dergi indirmek ve okuma işlemlerini wifi ya da mobil internet ile yapabiliyorlar.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top