Tubidy mobi ile bedava müzik indir!

Tubidy mobi ile bedava müzik indir! 1

Günümüzde elimizden düşürmediğimiz cihazlarımız akıllı telefonlarınıza müzik indirme programı arıyorsanız mutlaka Tubidy ile tanışmalısınız. IOS işletim sistemi üzerinde çalışabilen Tubidy mobi uygulaması, kullanıcılarına sınırsız müzik dinleme hizmeti sunuyor ve bu işi oldukça iyi başarıyor.

Apple Store’da oldukça popüler olan ve indirilme sayılarına göre en üst sıralarda yer alan Tubidy mobi müzik dinleme uygulaması ile akıllı telefonlarımıza müzik indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

Tubidy mobi ile bedava müzik indir! 2

Tubidy.mobi, sadece uygulama olarak hizmet vermiyor. Tubidy mobi, ayrıca size bilgisayar üzerinden sınırsız müziğin keyfini yaşatıyor. Ve bununla beraber, Tubidy mobi, sadece müzik dinlemek ve indirmek için kullanılmıyor. Tubidy ile Youtube üzerinden indirdiğiniz videoları da müzik olarak arşivinize ekleyebiliyor.

Tubidy mobi, milyonlarca müziği aynı çatı altında topluyor. Mobil uygulamasını indirdikten sonra arama bölümüne dilediğiniz şarkıyı yazarak sınırsız müzik keyfine erişebilirsiniz.

Tubidy müzik nasıl indirilir? Tubidy bedava müzik indir!

Ücretsiz ve sınırsız müziği aynı çatı altında toplayan Tubidy ile tanıştınız mı? Eğer tanışmadıysanız geç kalmış sayılmazsınız.

Sürekli güncel, gerçekten sınırsız ve bunları ücretsiz olarak sunacak bir müzik uygulaması mı arıyorsunuz? O halde telefonlarınızın App Store kısmına girerek Tubidy yazıyorsunuz ve uygulamayı indiriyorsunuz.

Sonra ne mi olacak? Tubidy mobil uygulaması ile sınırsız müziğin tadını çıkartacaksınız.

 

Tubidy IOS Uygulaması’ndan Görüntüler

[su_table]

Tubidy mobi ile bedava müzik indir! 3
tubidy mobi

Tubidy mobi ile bedava müzik indir! 4
tubidy mobi

Tubidy mobi ile bedava müzik indir! 5
tubidy.mobi

[/su_table]

Tubidy, milyonlarca müziği aynı çatı altında topluyor. Tubidy mobi uygulamasını indirdikten sonra arama bölümüne dilediğiniz şarkıyı yazarak indirin. Çevrimdışı olduğunuz zamanlarda da müzik dinleyebilirsiniz. Böyle uygulamalara özellikle paket bitimine yakın zamanlarda ihtiyaç duyuluyor. Bir de internetin çekmediği metro gibi alanlarda..

Tubidy uygulaması telif hakları nedeniyle IOS platformundan kaldırılmıştır. Güncelleme olduğunda bu konudan bilgi alabilirsiniz.

Tubidy.mobi resmi sitesine gitmek için buraya tıklayınız.

[su_button url=”https://goo.gl/cCJyYN” target=”blank” style=”flat”] Tubidy IOS IPhone uygulamasını telefonunuza indirmek için tıklayın. [/su_button]

Pilsiz.net yönetici.

3 thoughts on “Tubidy mobi ile bedava müzik indir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top