Samsung Galaxy J7 güncellenecek!

admin - 20 Haziran 2016 - 2 dk okunma süresi
ABONE OL:  

Samsung, geçtiğimiz yıl satışa sunduğu ve markanın en çok satılan akıllı telefonları listesinde kendisine üst sıralarda yer alan Galaxy J7 modeli için Android son sürümü olan 6.0.1 Marshmallow sürümü güncellemesini kullanıcılarına yayınladı.

Mobil pazarın lider firmalarından Samsung, geçtiğimiz yıl satışa sunduğu Galaxy J serisinin ilk üyelerinden olan Galaxy J7 modelinde yer verdiği Exynos 7580 Octa işlemcisi ve 1.5 GB RAM ile kullanıcılara orta seviye bir performans sunuyor. Ama ülkemizde orta seviye kullanıcı sayısı yüksek oranda olduğu için cihazın satışlarıda iyi seviyelerde seyrediyor.

Samsung Galaxy J7 kullanıcıları artık güncellemenin gelmeyeceğini düşünürken Samsung, Galaxy J7 modeli akıllı telefonu için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini resmi olarak telefonlarına yayınladı.

galaxy-j7-2016
Samsung Galaxy J7 güncellenecek

Samsung uygulaması, OTA yolu ile dağıtımına başlanılan 1.04 GB boyutundaki güncelleme gelişmiş uygulama izinleri, Doze modu sayesinde artan pil verimliliği, güvenlik geliştirmeleri ve performans artışı gibi Android 6.0’ın beraberinde getirdiği tüm yenilikleri içeriyor.

Fakat ülkemizdeki Galaxy J7 kullanıcıları erken sevinmesinler diyoruz. Zira Samsung, güncellemenin dağıtımına ilk olarak Rusya’da başladı. Güncellemenin ülkemize ne zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Bu nedenle güncellemenin gelmesini beklemek veya doğrudan yazılımı indirerek yüklemek gerekiyor. Resmi güncellemenin beklenmesini ve yüklenmesini Pilsiz.net olarak tavsiye ederiz.

Not: Eğer bir Samsung Galaxy J7 kullanıcısı iseniz, diğer kişilerin fikirlerinizden faydalanabilmesi için konu altına yorum bırakabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir