Pilsiznet artık Bundle haber’de!

admin - 29 Aralık 2018 - 2 dk okunma süresi
ABONE OL:  

Türk bir ekibin elinden çıkan Bundle haber uygulaması, ülkemizin yanı sıra, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle uygulaması, Google Play Store (Android uygulama ve oyun marketi) tarafından 2017 yılının En iyi haber uygulaması seçildi. Ayrıca, Apple App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Pilsiznet artık Bundle haber’de!

Sitemiz Pilsiznet artık Bundle haber’de yayında! Sitemizi Bundle haber uygulması ile kolayca takip edebilirsiniz. Yeni yazılardan kolayca haberdar olabilirsiniz. Yazının sonundaki adresleri kullanarak, mobil cihazınıza uygun olan versiyonu telefonunuza kolayca yükleyebilirsiniz.

Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle Yenilendi!

Sitemizin de yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın bir süredir beklenen yeni versiyonu nihayet yayınlandı. Bundle 2.0 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor!

Bundle dünyanın dört bir yanından 10 bin’in üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Pilsiz’i aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dwarfplanet.bundle&hl=tr
iPhone ve iPad için: https://itunes.apple.com/tr/app/bundle-haber/id830521905?l=tr&mt=8Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir