Periscope şimdi Android’de!

Ekleyen:

Apple IPhone’larda kullanılabilen, büyük ses getirmesi dolayısıyla Twitter tarafından 100 milyon dolara satın alınan Periscope uygulamasını Android kullanıcıları içinde kullanıma sunuldu.

Android 4.4 (KitKat) ve üstü versiyonu kullanan Android sahipleri artık Periscope’u Google Play Store üzerinden indirebilirler.

periscope android

Periscope kullanıcılarının sevdiği her bir özelliğe sahip: Özel veya herkese açık yayınlar yapın, sadece takip ettiklerinizden yorum kabul edin ve kalp göndererek veya sohbet ederek bir Periscope yayıncısıyla iletişime geçin.

Periscope’da sadece Android kullanıcılarına özel bir kaç özellik de bulunuyor:

  1. Uygulama, Android kullanıcılarının yabancılık çekmeyeceği modern bir tasarıma sahip.
  2. Android kullanıcıları bildirim ayarları üstünde kontrole sahip. Bu bildirimler, Twitter’da takip ettiğiniz biri Periscope’ta ilk kez aktif olduğunda “İlk Yayın Bildirimi”, Periscope’ta takip ettiğiniz biri bir başkasının yayınını paylaştığında“Paylaşma Bildirimi” adıyla adlandırıldı.
  3. Android’deki Periscope, yayın izlerken sizi biri aradığında veya size biri mesaj attığında kesilen yayını kaldığınız yerden izlemenizi sağlayan “Tekrar Başlat bildirimi” seçeneğini sunuyor.
  4. Android’deki Periscope kaldığınız yerden devam etmenizi kolay hale getiriyor.
  5. Yayıncının herhangi bir dosya yüklemesine gerek kalmadan, replay’ler kayıta alınır. Bu da yayıncılara zaman kazandırır ve telefondaki değerli telefon haznesini korumanıza yardımcı olur.

Android için Periscope uygulamasını https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.periscope.android adresi üzerinden güvenle indirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Okunası Yazılar