Mobil Uygulama: Playnex

Sevdiğiniz bir mekana gittiniz. Ve bu mekan tam sizin tarzınıza hitap eden şarkıları çalıyor. Peki ya sizin şarkınız? Playnex ile sıradaki şarkıyı sen seç!

Playnex Nedir? Ne yapar?

Playnex bulunduğunuz cafe, bar gibi mekanlarda, mekan listesinden istediğiniz şarkıyı, bulunduğunuz mekanda çaldırmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulamayı indirin, bulunduğunuz mekanı seçin, mekanın şarkı listesinden istediğiniz şarkıyı seçin ve seçtiğiniz şarkıyı, bulunduğunuz mekanda herkese dinletin ve havanızı yapın..

Playnex ile bulunduğunuz mekanın müziğini doğrudan siz yönetirsiniz, oylama yok, onaylama yok!

Playnex, yeni bir uygulama olduğu için şu anda test sürüşlerini yapmakta ve sadece birkaç mekanda hizmet vermektedir. Umarız yakın zamanda bir çok şehirde ve birçok mekanda Playnex mekanları ve kullanıcılarını görürüz..

Google Play StoreGoogle Play Store

 

Ekşi Sözlük Yazar yorumlarından seçmeler;

  • broşüründeki playlistte yer alan insan isimleri, uygulamayı kuran ortakların isimleriyle algoritmik bir bağıntı oluşturmasından dolayı samimiyet kokan bir uygulamadır.
  • oturduğunuz mekanın sanıyorum ki üye olması durumunda, telefonunuzdaki programla sıradaki şarkıyı sizin belirlemenize olanak sunan guzel bir uygulama
  • süper bi uygulama. oturduğun mekandaki listeden telefondan şarkı seçme olanağı.

Resmi Playnex internet sitesi için buraya,

Android telefonunuza indirmek için buraya,

IOS telefonunuza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir