IOS 9.3.3 Yayınlandı!

IOS 9.3.3 Yayınlandı! 1

Apple’ın işletim sistemi ios 9’un iki hafta önce 5.betası yayınlanan 9.3.3 final sürümü sonunda tüm ios kullanıcıları için yayınlandı. Güncelleme artık bütün iOS kullanıcıları tarafından indirilebilir.

iOS 9’un en büyük güncellemesi olan iOS 9.3 büyük yeniliklerle gelen bir sürüm olmasının yanında pek çok hatayı da beraberinde getirmişti.

Bu hataları düzeltmek isteyen Apple, iOS 9.3.1 ve iOS 9.3.2 güncellemelerini yayınladı. Fakat yine de sorunlara tam anlamıyla çözüm getiremediği için iOS 9.3.3’ü test etmeye başladı.

23 Mayıs’tan beri hem geliştiriciler hem de kamu tarafından test edilen iOS 9.3.3 için tam 5 beta sürüm yayınlandı. Sonunda bugün itibariyle ile test aşaması tamamlanarak final sürümü yayınlandı.

iOS 9.3.3 hiç bir yenilik getirmiyor. Sadece hata düzeltmeleri ve performans geliştirmelerini içeriyor. iOS kullanıcıları güncellemeyi cihazlarında ayarlar/genel/ yazılım güncelleme adımından, iTunes üzerinden güncellemeleri denetleyerek yada ipsw.me sitesinden iOS 9.3.3 dosyasını indirip iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz.

iOS 9.3.3 sürümü iOS 9 yüklenebilen bütün iOS cihazları destekliyor.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top