Google Play Store Hediye Kartları Satışta

Android mobil işletim sistemlerinin geliştiricisi Google’ın android uygulama mağazası Google Play Store için hazırlanan hediye kartları ülkemizde de kullanıma sunuldu.

google play store hediye kartı

Google’dan ülkemizde, Android işletim sistemini kullanan kişiler çok iyi bir haber geldi.

Sitemizde Google Play Store’a Uygulama Eklemek konusunda bahsi geçen Google Play Store için ödemelerde kullandığımız Google cüzdan sistemi, bildiğiniz gibi kredi kartı ile ödeme yapıyordu. Google Play Store’a bildiğiniz gibi 25$’lık bir ilk kayıt ücreti ödeyerek kayıt olunabiliyordu.

Google, geliştirdiği Google Play Store hediye kartları ile kullanıcılarını kredi kartı ile ödeme yapmaktan kurtarıyor. Yani kredi kartı ile online ödeme yapmak istemeyenler ve çekinenler için büyük bir kolaylık getiriyor.

Google’dan yapılan açıklama ile, yurt dışında kullanılan Google Play Store hediye kartları artık ülkemizde de kullanılmaya başlanacak. Online alışverişlerde kredi kartı zorunluluğunu ortadan kaldıracak, Google Play Store hediye kartları, ilerleyen zamanlarda birçok elektronik markette bulunabilecek. Şimdilik doğal olarak sınırlı noktada bulunacak.

Ülkemizde satılacak Google Play Store hediye kartları 25 TL, 50 TL ve 100 TL lik çeşitleri ile satışa sunulacak.

Yukarıdaki fotoğrafta görülen Türkiye’de satılacak 25 TL’lik hediye kartı ile Google play store’dan uygulama, oyun, kitap vb. içerikleri satın alabileceksiniz.

Tüm sorularınız için yorum bırakabilirsiniz..

 

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top