Gmail iOS uygulaması iPhone X ile uyumlu hale geldi

Gmail iOS uygulaması iPhone X ile uyumlu hale geldi. Bildiğiniz gibi bir süre önce yeni IPhone X tanıtıldı ve piyasaya sürüldü. Ve diğer IPhone’lara göre farklı bir ekran formatı ile beraber. Bu farklı ekran formatıyla uyumlu uygulamaların sayısı da yavaş da olsa artıyor. Son olarak Gmail iOS uygulaması da eklendi.

Google, uygulamalarını yavaş yavaş yeni iPhone X’ in ekranına uyumlu hale getiriyor.

Google tarafından, Google Haritalar, Google Home, Waze, Google Asistan, Google Arama, Google Drive, Dokümanlar, E-Tablolar, Google Fotoğraflar ve Google Çeviri gibi uygulamalar daha önce iPhone X desteğiyle güncellemişti. Şimdi ise bir başka popüler IPhone uygulaması daha IPhone X için güncellendi.

Gmail uygulaması en çok dikkat çeken eksiklerden biriydi. Gmail güncellemesiyle birlikte, Google’ın önündeki iPhone X güncellemesini alacak uygulamalar listesinden önemli bir madde çıkmış oldu.

Gmail iOS uygulaması iPhone X ile uyumlu hale geldi 1
gmail

Gmail Üçüncü taraf e-posta desteği eklendi

Gmail iOS uygulaması için yayınlanan güncelleme, uygulamaya önemli bir yenilik daha getiriyor. Uzun zamandır Android telefonlarda bulunan bu özellik IPhone için de geldi. Artık iPhone ve iPad sahipleri uygulama üzerinden Gmail dışındaki sunucularda bulunan e-posta hesaplarına da erişebilecek.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top