Firefox OS ile ZTE Open C Satışta

Ekleyen:

Firefox işletim sisteminin en yeni sürümü ile çalışan ZTE Open C, eBay’in Amerika, İngiltere, Almanya ve uluslararası e-ticaret sitelerinde satışa sunuldu.

Uzun süredir haberleri dolaşa, Firefox işletim sistemi yüklü ZTE Open C, 4″ ekran ve A7 işlemci mimarisine sahip.1,2 GHz çift çekirdekli Qualcomm işlemci ile zengin bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

ZTE, içinde Firefox OS’in en yeni sürümüne bulunan ilk akıllı telefonu Open C ile gelişmiş mesaj ve multimedya özelliklerini ulaşılabilir bir fiyatla kullanıcılarına ulaştırıyor.

Öyle ki ZTE Open C, sadece 99.99 dolarlık fiyatı ile eBay Amerika, İngiltere, Almanya ve Rusya başta olmak üzere 20’den fazla Avrupa ülkesinde satışa sunulmuş durumda.

ZTE Mobil Cihazlar CEO’su Adam Zeng konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ZTE Open C’yi tüm kullanıcılarına ulaştırmak amacıyla Mozilla ve eBay işbirliklerine uluslararası alanda bu yıl da devam ettikleri için heyecanlı olduklarını söyledi.

Zeng, ZTE’nin farklı fiyat aralığında en iyi kullanıcı deneyimini talep eden tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için en kapsamlı ve inovatif cihazları tasarlamaya devam edeceklerini belirtti.

Firefox OS’in yeni sürümü, POP3 desteği ile çok daha gelişmiş e-posta ve MMS özellikleri; kilit ekranından veya açılış sayfasından müziklere direkt ulaşım sağlıyor. Cihazın fotoğraf galerisi uygulaması aranan fotoğrafların kolaylıkla bulabiliyor; Bluetooth bağlantısı ise birçok dosyanın aynı anda paylaşabiliyor. Kullanıcılar, geliştirilmiş ekran kayma performansı ve sistem uygulamaları (takvim, adres defteri, kamera) ile çok daha hızlı bir şekilde akıllı telefon üzerinde hareket edebiliyor.

ZTE Open C, bu fiyatı ile Türkiye’ye gelirmi? şüpheli hatta imkansız ama bu fiyatı ile dünya’da oldukça fazla adette satacak gibi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Okunası Yazılar