FaceApp uygulaması rekor kırıyor

FaceApp uygulaması rekor kırıyor 1

Yüz değiştirme uygulaması olarak bilinen FaceApp yerli ve yabancı ünlüler tarafından kullanılınca indirme rekoru kırdı. Peki FaceApp nedir?

Faceapp uygulaması ücretli mi?

FaceApp uygulaması rekor kırıyor 2

FaceApp, Android ve iOS mağazalarında ücretsiz olarak indirilebilir. Fakat, uygulama içi bazı özellikler PRO özellik istemektedir. Yani o efektler için satın almanız gerekebilir.

Fotoğraf uygulamaları arasında olan FaceApp birden fazla efekti ile de kullanıcıların özellikle tercih ettiği özel bir uygulama. Uygulamanın kolay arayüzü sayesinde sadece yaşlandırma ya da çocuk görüntüsü değil aynı zamanda fotoğraf düzenlemeye de yarayan farklı seçenekleri mevcut.

FaceApp nasıl kullanılır?

Uygulamayı Android ya da IPhone telefonunuza indirin ve kurun. Uygulamayı açın. Uygulama anasayfasında, fotoğraflarınızı göreceksiniz. Bu fotoğraflardan bir tanesini seçmeniz ya da yeni bir kamera seçimi yapmanız gerekiyor.

Seçtiğiniz fotoğrafla ilgili olarak ekranın alt kısmında efektleri görebiliyorsunuz. Burada hangi efekti uygulamak istediğinize karar vererek fotoğrafın yeni halini cihazınıza kaydedebilir, sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

FaceApp uygulaması rekor kırıyor 3

FaceApp’in bu ay iOS cihazlar için indirilme sayısı 400 binden fazla, Android cihazlar içinse bu sayı 2 milyonu geçiyor. Ancak uygulamadan elde edilen gelir iOS için 300 bin dolar iken, Android’den elde edilen gelir karşımıza 200 bin dolar olarak çıkıyor.

Ve ülkemizde de Cem Yılmaz gibi bir çok ünlü Faceapp uygulaması ile yaşlandırılmış fotoğraflarını paylaştılar.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top