Çinli teknoloji devi Xiaomi Türkiye’ye geliyor!

Çinli teknoloji devi Xiaomi Türkiye’ye geliyor! 1

Dünyanın en büyük telefon üretici firmalarından birisi Xiaomi, Türkiye pazarına girmek için artık gün sayıyor.

Firma, Fransa ve İtalya’da açtığı Mi Store mağazalarından sonra çin devi GearBest ortaklığında Türkiye’ye giriş yapacaklarını açıkladı.

6-10 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı Games Week 2018’in sürpriz bir konuğu olacak.

Çinli teknoloji devi Xiaomi Türkiye’ye geliyor! 2

E-ticaret sitesi GearBest ile ortak stant açacak olan Xiaomi, Türkiye pazarına adım atacağı ilk cihazı Redmi S2 akıllı cep telefonu modelini tanıtacak.

GearBest’in, Xiaomi akıllı telefonlar ve ekosistem ürünler sergisini, 6-10 Haziran tarihleri arasında Gamesweek İstanbul’da gerçekleştireceği ve 6 Haziran tarihinde basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.

Xiaomi’nin Video Oyunları ve Teknolojileri Fuarı’nı seçmesi yakın zamanda tanıtılan oyuncu telefonu Black Shark’ın sergileneceği iddialarını da doğuruyor.

Aşamalı olarak pazara giriş yapacak olan Xiaomi’nin başlangıçta 7 farklı telefon modeliyle tüketicilerin karşısına çıkacağı söylenirken, diğer Xiaomi ürünlerinin de resmi olarak satışa çıkacağı belirtiliyor. Donanımhaber’in haberine göre ürünlerin gönderimi direkt olarak Türkiye’den yapılacakken, teknik destek kısmında ise Genpa ile anlaşma sağlanıldığı belirtiliyor.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top