Bilgisayarda PUBG Nasıl Oynanır?

Bilgisayarda PUBG Nasıl Oynanır? 1

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) PUBG Mobile, Mart ayında hem Android’de hem de iOS’ta piyasaya sürüldü. Peki bilgisayarda PUBG nasıl oynanır? Kullanıcılar bu mobil sürümlerini Windows PC’lerinde oynayabilirler mi?

Bilgisayarda PUBG Nasıl Oynanır?

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) geçen sene kendisi için battle royale türünü popüler hale getiren bir çıkış yaptı. Windows’da piyasaya sürüldü. Ama bu yılın başlarında bir mobil versiyonu çıktı. Fakat tabiki bir çok oyuncu oyunu daha büyük bir ekranlarda oynamayı istiyor.

Artık kullanıcılar, bir emülatör kullanarak oyunun mobil sürümlerini Windows PC’lerinde oynayabilecekler.

Bu yazımızda bilgisayarınızda PUBG oynamanız için gerekli olacak emilatör uygulamasını inceleyeceğiz.

Gaming Buddy (Resmi Android Emülatörü)

Bilgisayarda PUBG Nasıl Oynanır? 2

Emilatör uygulamamızın adı Gaming Buddy. Tencent’in kendisinin yaptığı resmi Android emülatörü Gaming Buddy’dir. Tencent bildiğiniz gibi PUBG Mobile’ı geliştiren ekibin adıdır. Bu yüzden Gaming Buddy dikkate alınması gereken bir emülatördür.

Tencent’in resmi Android emülatörü olan Gaming Buddy, Android için PUBG Mobile desteğine sahip oldu. Böylelikle kullanıcılara bilgisayardan PUBG mobil oynamak için resmi bir emülatör verdi.

Windows bilgisayarlarda, PUBG Mobile oynamaya başlamak için Tencent Games tarafından geliştirilen resmi Gaming Buddy emülatörünü bilgisayarınıza güvenle indirebilirsiniz.

Gaming Buddy emülatörünü indirmek için emülatöre buradan ulaşabilirsiniz.

Yükleme paketi yaklaşık 9 MB boyutunda olsa da, oyun motoru indirmek ve bilgisayara kurmak birkaç dakika sürüyor. Android oyun hala beta sürümünde olduğu için oyunu oynarken biraz gecikme sorunu yaşayabilirsiniz.

Gaming Buddy PUBG Mobile emülatörü, 60 fps’lik bir kare hızında oyun deneyimini sunuyor. Sisteminizin ekranına bağlı olarak HD, Full HD ve Ultra HD çözünürlükler arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

Pro kullanıcıları uygun bellek, işlemci ve DPI ayarlarını seçerek motorun performansını değiştirebilir. Ayrıca, Otomatik, Pürüzsüz, Dengeli ve HD görüntü kalitesi arasında seçim yapmak için seçenekler vardır. Oyununuzu doğrudan emülatörden de kaydedebilirsiniz.

Emülatördeki kontroller, herhangi bir yerel PC oyununa benzer. Rakiplere saldırmak için mouse’u tıklamanız veya karakteri döndürmek için işaretçiyi hareket ettirebilirsiniz.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top