Apple’dan Beats kulaklık hediye!

Apple Türkiye, Online mağazası üzerinden yapılacak Mac bilgisayar ürünlerinin beraberinde, Beats By Dr. Dre Solo2 kulaklığını hediye edeceğini açıkladı.

Apple, İstanbul’da açtığı 2 Apple Store’un yanında Online mağazasıyla da tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Bu bağlamda, Apple Eğitim kategorisi altında düzenlediği bir okula dönüş kampanyası ile Apple, Mac bilgisayar alan kullanıcılarına Beats Solo2 hediye edeceğini açıkladı!

news_-apple-turkiye-mac-bilgisayar-alana-beats-solo-2-kulaklik-hediye-ediyor-2015[1]

Kampanyaya göre, Apple Eğtim Mağazası’ndan satın alınacak iMac, Mac Pro, Yeni MacBook, MacBook Air veya MacBook Pro modellerinden herhangi birinin yanında, 699 Lira fiyat etiketine sahip Beats Solo2 kulaklığını hediye edilecek. Hediye kapsamının detaylarında, herhangi bir özelleştirme yapılsın ya da yapılmasın her Mac bilgisayar alana, 699 Lira Beats çeki hediye edileceği yer alıyor.

[reklam]

Hediye edilen bu Beats Solo2 ürünü, kablolu modeli kapsıyor. Ancak, eğer ki kullanıcılar Beats Solo2 Wireless modelini tercih etmek isterlerse de Apple, aradaki fiyat farkının yani 300 Liranın ödenmesi koşuluyla, yine 699 Liralık bir çek hediye ediyor.

Kampanyanın sadece Apple Eğitim Mağazası’nda geçerli olduğunuda tekrar hatırlatalım.

Pilsiz.net yönetici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top